Accounting Controller

This job offer is not active.

Typ pozice: HPP

Lokalita: Praha

Termín nástupu: Ihned

Organizace Člověk v tísni je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a Východní Evropy působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Do našeho stále rostoucího finančního týmu v Humanitární a rozvojové sekci v Praze (s obratem více než 1,7 miliardy) hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Accounting Controller.

Náplň práce:

  • systematická kontrola účetnictví vybrané zahraniční mise - účetní controlling
  • metodické vedení a podpora mise - komunikace s misí na denní bázi
  • řešení specifických potřeb mise z hlediska požadavků místní a české účetní a daňové legislativy
  • účtování pestrého portfolia operací daného specifiky jednotlivých misí
  • participace na závěrkových prácích
  • spoluzodpovědnost za nastavení a kontrolu účetních procesů a jejich soulad s interními a donorskými pravidly
  • participace na finančních auditech

Požadujeme:

  • znalost podvojného účetnictví a české účetní legislativy
  • samostatnost, proaktivitu, schopnost organizovat si dobře svoji práci
  • smysl pro detail a schopnost dotahovat věci do konce
  • týmového hráče – úzká spolupráce s týmem zahraniční mise a pražské centrály
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní angličtinu (komunikace s misí na denní bázi)
  • další jazyky výhodou
  • výhodou orientace v účetních programech (Microsoft Dynamics NAV, SAP)

Nabízíme:

  • zázemí velké, stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností
  • smysluplnou a zajímavou práci v mladém kolektivu a dynamické organizaci
  • důkladné zaškolení a seznámení s problematikou zahraničních misí
  • krátkodobé výjezdy na mise Člověka v tísni
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • možnost využívat naši školku přímo v domě
  • 5 týdnů dovolené

Pro přihlášení do výběrového řízení nám prosím zašlete své CV společně s motivačním dopisem.