Accounting Controller Junior

Tento inzerát je neaktivní.

Typ pozice: HPP

Lokalita: Praha

Termín nástupu: Ihned / dle dohody

Organizace Člověk v tísni (ČvT) je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a Východní Evropy působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Pracujeme na 20 zahraničních misích a na humanitární a rozvojovou pomoc byl v roce 2015 obrat 1,5 miliardy korun.

Do našeho pražského finančního týmu sekce Humanitární a rozvojové pomoci hledáme kolegu/kolegyni na pozici Accounting Controller Junior. Pozice je skvělou příležitostí ke vstupu do oblasti financí, jejich dalšímu rozvoji a možnosti proniknout do fungování největší české neziskové organizace, rozvojové a humanitární pomoci s perspektivou dlouhodobého výjezdu na zahraniční misi.

Náplň práce:

  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • postupné zapracování se do oblasti účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • účast na dílčích controllingových aktivitách
  • po zaškolení také účtování různých typů účetních operací
  • příprava podkladů pro účetní závěrky a podílení se na závěrkových operacích
  • kontrola a zpracování účetní dokumentace
  • příprava různých pravidelných i ad hoc analýz a podkladů pro auditory
  • související administrativní podpora

Požadujeme:

  • práce vhodná i pro absolventy
  • smysl pro detail a schopnost dotahovat věci do konce
  • základní znalost podvojného účetnictví
  • týmového hráče a dobré komunikační schopnosti (úzká spolupráce s ostatními členy týmu)
  • aktivní angličtinu

Nabízíme:

  • zázemí velké, stabilní a neziskové organizace s mezinárodní působností
  • smysluplnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu a dynamické organizaci
  • důkladné zaškolení a seznámení s problematikou účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • perspektivu profesního růstu a osobního rozvoje (Accounting Controller SENIOR jezdí na krátkodobé pracovní cesty na zahraniční mise Člověka v tísni)
  • Příspěvek na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Fair trade kávu od Mamacoffee
  • Dog and child friendly prostředí
  • 25 dní placené dovolené + studijní volno
  • Možnost práce z domova, flexibilitu nejen pro studenty
  • Otevřenou a neformální firemní kulturu bez dress codu, kde si všichni tykáme
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které organizujeme jako festival Jeden Svět
  • Fajn kolegy a sympatického ředitele – přesvědč se sám/sama zde

Pro přihlášení do výběrového řízení nám prosím zašlete své CV společně s motivačním dopisem.