Administrativní podpora pro účetnictví a controlling

Tento inzerát je neaktivní.

Typ pozice: 0,5 úvazek
Lokalita: Praha
Termín nástupu: dle dohody, ideálně od 15. 9. 2020

Organizace Člověk v tísni je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Do našeho účetního/finančního týmu v Humanitární a rozvojové sekci na centrále v Praze hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Administrativní podpora pro účetnictví a controlling.

Náplň práce:

  • Kontrola náležitostí účetních dokladů (primárně ze zahraničních poboček)
  • Archivace účetních dokladů a související dokumentace
  • Další administrativní agendy a podpora účetního týmu
  • Úzká spolupráce s ostatními členy účetně-controllingového týmu v Praze i zahraničí
  • Po zaškolení spolupráce na dílčích/základních controllingových aktivitách

Pro tuto pozici považujeme za důležité:

  • Aktivní znalost angličtiny a češtiny
  • Pečlivost, trpělivost a zodpovědnost
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost dokončovat úkoly v dané kvalitě a čase
  • Schopnost samostatně si organizovat svoji práci a přistupovat k věcem pozitivně
  • Znalost nástrojů MS Office
  • Základní znalosti/zkušenosti s podvojným účetnictvím se budou hodit
  • Zkušenosti s prací v mezinárodním kolektivu jsou výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí a profesionalitu největší české neziskové organizace
  • Práce v mezinárodním týmu
  • Důkladné zaškolení a seznámení s problematikou a systémy
  • Příspěvek na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Mateřskou školku pro děti zaměstnanců
  • Dog friendly office
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které organizujeme (např. Festival Jeden Svět)
  • 25 dní placené dovolené
  • Firemní telefon s tarifem i pro osobní použítí + výhodné tarify pro své blízké
  • Možnost home office, možnost flexibilnější pracovní doby
  • Otevřenou a neformální firemní kulturu bez dress codu, kde si všichni tykáme

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu v angličtině přes náš přihlašovací formulář, který naleznete zde. Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).​