Administrátor/ka projektu Varianty

Tento inzerát je neaktivní.

Program Varianty je od jedním ze vzdělávacích programů společnosti Člověk v tísni. Naší vizí je škola otevřená všem dětem, která vede žáky a studenty k porozumění souvislostem. Nabízíme jednorázové i dlouhodobé kurzy pro pedagogy, prezenční i formou webinářů, poskytujeme dlouhodobou metodologickou podporu a poradenství, vytváříme metodické a výukové materiály. Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se přidá k našemu týmu a bude pomáhat ostatním kolegyním a kolegům s administrativou a logistikou našich aktivit.

Úvazek: 0,5 na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou)
Nástup: prosinec 2020
Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • administrativní a logistická podpora projektů, seminářů, konferencí a dalších akcí (příprava podkladů k monitorovacím zprávám, akreditacím kurzů, certifikátům; zpracování zápisů a evaluačních formulářů; archivace materiálů, apod.);
  • logistická podpora při pořádání webinářů;
  • správa databází kontaktů účastníků našich akcí;
  • provoz kanceláře, spolupráce s centrálním provozním oddělením organizace;
  • koordinace dílčích akcí dle potřeb projektů.

Co by měl splňovat ideální kandidát?

  • Minimálně SŠ vzdělání a zájem o administrativní typ činnosti;
  • ochota pracovat s digitálními databázemi organizace;
  • schopnost práce v týmu i samostatně;
  • odpovědnost, spolehlivost, iniciativnost při řešení úkolů;
  • dobré organizační a komunikační dovednosti;
  • velmi dobrá znalost českého jazyka a angličtina na komunikační úrovni;
  • uvítáme zkušenosti na obdobné pozici a aktivní řidiče/ky.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Prostředí největší neziskové organizace ve střední Evropě;
  • práci ve zkušeném týmu, kde se budete mít stále co učit a kde je možnost uplatnit svou kreativitu a přicházet s novými nápady;
  • neformální atmosféra v kancelářích v centru Prahy (open space nemáme);
  • 25 dnů dovolené;
  • služební telefon, dětský klub, kurzy jazyků, PC dovedností, atd.;
  • flexibilní pracovní dobu dle preferencí zaměstnance (uvítají studující či rodiče vracející se na trh práce);
  • nástupní plat při polovičním úvazku 12 000 Kč – 13 000 Kč hrubého dle zkušeností kandidáta/ky.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici, přihlášky jsou již uzavřeny.

(Aktualizace: 1.9.2020)

Chcete se dozvědět více o Světové škole - jednom z našich projektů? :-)