Dobrovolník*dobrovolnice do Předškolního klubu

Typ pozice: Dobrovolnická
Lokalita: Praha
Nástup: Ihned

Člověk v tísni, o.p.s. hledá na pražskou pobočku Sociálních a vzdělávacích programů dobrovolníka/dobrovolnici do Předškolního klubu na Praze 5 pro děti z rodin ohrožených sociálním vyloučením.

Náplň práce

  • Pravidelná výpomoc při práci s dětmi ve věku 3 - 5 let
  • Doprovod na kulturní akce (návštěva knihovny, divadla ad.)
  • Účast na volnočasových aktivitách pro děti
  • Komunikace s pracovníky Klubu
  • Výpomoc ve středu nebo ve čtvrtek od 10 do 12/13h

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost
  • Otevřenost, empatii a rozvinuté sociální a komunikační dovednosti
  • Zájem o práci s dětmi, o inkluzi a o dlouhodobější spolupráci (minimálně do konce školního roku)
  • Zkušenosti s cílovou skupinou nejsou nutné, ale jsou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí velké a stabilní neziskové organizace
  • Vhled do odlišného kulturního prostředí a do problematiky sociálního vyloučení
  • Možnost zapojit se do dalších aktivit pobočky, potažmo organizace
  • Supervizní podporu
  • Množství teambuildingových a vzdělávacích aktivit a možnost účasti na akcích organizovaných Člověkem v tísni

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete své CV a motivační dopis koordinátorce pražských dobrovolníků Dorotě Dudkové (dorota.dudkova@clovekvtisni.cz), v případě zájmu následuje pozvánka na osobní pohovor.