Fakturant/ka

Člověk v tísni, o.p.s. hledá novou posilu na pozici FAKTURANT/KA. Hlavním úkolem našeho nového kolegy/naší nové kolegyně bude kontrola a evidence došlých tuzemských a zahraničních faktur.

Místo: Praha 2
Úvazek: plný
Nástup: ihned
Pracovní smlouva: na dobu určitou, s možností dalšího prodloužení

Co bude vaším úkolem?

  • Kontrola formální správnosti došlých faktur - tuzemských i zahraničních;
  • evidence těchto faktur v našem schvalovacím a archivačním systému ELO;
  • získávání účetních dokladů k platbám uskutečněným platební kartou;
  • komunikace s ostatními “tísňáky” – poskytování poradenství v oblasti náležitostí faktur a daňových dokladů, včetně komunikace s dodavateli;
  • zadávání kontaktů a jejich evidence v účetním programu Navision.

Jak si představujeme my Vás?

  • Máte ukončené středoškolské vzdělání, výhodou je ekonomického směru, ale to není podmínka;
  • uživatelsky se orientujete ve Wordu, Outlooku a Excelu (nepotřebujeme zázraky);
  • protože budete komunikovat s našimi kolegy ze zahraničí, je nutné, abyste se v angličtině dokázal/a domluvit a zároveň porozuměl/a jednoduchému textu;
  • výhodou je základní znalost účetnictví, ale pokud budete ochotný/á se vše rychle naučit, obejdete se i bez toho;
  • důležitá je schopnost komunikovat s lidmi napříč celou organizací, řešit pestré situace.

Co za to nabízíme?

  • Finanční ohodnocení v rozmezí 20 000 až 24 000 Kč/měsíc podle Vašich předchozích zkušeností;
  • neformální a otevřené prostředí;
  • práci, která má smysl;
  • dětský klub přímo v budově;
  • možnost školení a dalšího osobního rozvoje;
  • 25 dnů dovolené;
  • kanceláře v centru Prahy (I.P. Pavlova);

Pokud Vás tato nabídka zaujme, prosíme, abyste nám zaslal/a strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím formuláře na tomto odkazu: Chci to zkusit! Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve, počítejte, prosím, s vyjádřením do 2 týdnů od obdržení Vašich materiálů. Budeme se těšit na Vaši odpověď.