Finanční manažer/ka programu SOS Morava

Tento inzerát je neaktivní.

Místo výkonu práce: Hodonín

Doba trvání: 1. 10. 2021 – 30.6. 2022, popř. dle dohody

Úvazek: plný

Přímý nadřízený: Vedoucí programu SOS Morava

Nástupní plat: 37 - 41 000,- Kč měsíčně

Koncem června 2021 byla skupina obcí na jižní Moravě postižena ničivým tornádem. Nevládní humanitární organizace Člověk v tísni poskytuje pomoc zasaženým domácnostem a jednotlivcům, zejména prostřednictvím finančních darů z prostředků veřejné sbírky SOS Morava.

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Práce s rozpočtem programu, průběžné úpravy, sledování čerpání a finanční řízení jednotlivých projektů sestavování finančních zpráv
  • Sledování ekonomiky programu a projektů
  • Administrace a vyplácení darovacích smluv
  • Supervize a řízení dalších souvisejících finančních a administrativních procesů
  • Dohled na personálními a logistickými aspekty programu
  • Supervize a úkolování administrativního pracovníka
  • Spolupráci s finančním ústředím organizace a jednotlivými projektovými manažery

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe v ekonomickém oboru
  • Minimálně čtyřletou praxi v oboru (možno uznat i praxi při VŠ)
  • Orientace v podvojném účetnictví
  • Perfektní znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook)
  • Orientaci v projektovém účetnictví a obecně ve výkaznictví
  • Orientaci v rozpočtování
  • Schopnost dotáhnout věci do konce
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR
  • Práci, která má skutečný dopad na lepší životy konkrétních lidí postižených tornádem
  • Profesní růst a metodickou podporu z ústředí organizace
  • Ubytování v místě výkonu práce
  • Flexibilní pracovní dobu a možností práce z domova
  • Skvělé kolegy v týmu, kteří sdílejí podobné hodnoty a zapálení pro věc
  • Otevřenou a neformální firemní kulturu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené za rok
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • Multisport kartu

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář.
V případě kvalifikovaných kandidátů jsme otevřeni flexibilním dohodám (např. dřívější nebo pozdější nástup)

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).