Finanční účetní – zahraniční pracovní cesty a majetek

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv. Pomáháme v zahraničí i v České republice.

Zajímá Vás, kde všude pracujeme? A jaké vybavení pro práci používáme? Do finančního týmu na centrále v Praze hledáme kolegu/yni na pozici Finanční účetní. Hlavním úkolem bude účtování a kontrola zahraničních pracovních cest kolegů a spolupráce na agendě majetku společnosti

Typ úvazku: plný
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Nástup: ihned (případně dle domluvy)
Lokalita: Praha 2

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Budete účtovat o cestovních výdajích, podílet se na nastavování pravidel pro cesty do zahraničí i po tuzemsku s ohledem na zákonná a donorská pravidla a pomáhat kolegům a kolegyním cestovatelům s jejich dodržováním – cestuje se u nás hodně;
  • spolupracovat na evidenci pohybu majetku společnosti po světě a jeho inventuře;
  • podílet se na přípravě závěrky organizace.

PRO TUTO POZICI POVAŽUJEME ZA DŮLEŽITÉ:

  • Nadšení pro účetnictví a praxi na obdobné pozici;
  • nebát se Excelu a Outlooku;
  • umět se anglicky domluvit slovem a písmem;
  • aktivní přístup k řešení zajímavých účetních případů z celého světa;
  • pečlivost a samostatnost.

A CO MŮŽETE ČEKAT VY OD NÁS?

  • Nástupní plat v rozmezí 27.000,- až 31.000,- Kč/měsíc při plném úvazku podle vašich předchozích zkušeností;
  • zaškolení a seznámení s problematikou;
  • zázemí a know-how největší české neziskové organizace s mezinárodní působností;
  • kanceláře v centru Prahy (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);
  • odborná školení a jazykové kurzy;
  • 5 týdnů dovolené;
  • pro malé děti našich zaměstnanců máme v budově vlastní dětský klub (pro děti od 2 let);
  • a v neposlední řadě přátelské prostředí a vstřícné kolegy, kteří mají svou práci rádi. Přijďte se k nám přesvědčit.
Pokud vás naše nabídka zaujme, prosíme, abyste se přihlásil/a pomocí tohoto formuláře: Chci to zkusit! Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve, počítejte ale, prosím, s vyjádřením do 2 týdnů od obdržení Vašich materiálů. Budeme se těšit na Vaši odpověď.