Finanční účetní – zahraniční pracovní cesty a majetek

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv. Pomáháme v zahraničí i v České republice.

Do našeho finančního týmu na centrále hledáme aktuálně kolegu/yni na pozici Finanční účetní. Vaším hlavním úkolem bude účtování a kontrola zahraničních pracovních cest kolegů a spolupráce na agendě majetku společnosti.

Typ úvazku: plný
Pracovní smlouva: na dobu určitou, s možností dalšího prodloužení
Nástup: od 1. 10. 2019 (případně dle domluvy)
Lokalita: Praha 2

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Kontrola a účtování zahraničních pracovních cest;
  • spolupráce na nastavování pravidel pro zahraniční i tuzemské pracovní cesty;
  • evidence majetku společnosti v systému Navision, účtování o odpisech;
  • kontrola a opravy zaúčtování položek týkajících se majetku;
  • podílení se na zpracování inventury dlouhodobého majetku;
  • poskytování poradenství kolegyním a kolegům v oblasti pracovních cest, cestovních náhrad a agendy majetku organizace;
  • podílení se na přípravě závěrky organizace.

CO BYCHOM POTŘEBOVALI MY OD VÁS?

  • Ukončené středoškolské vzdělání, výhodou je ekonomické zaměření;
  • znalost účetnictví a praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky;
  • uživatelskou znalost běžného kancelářského softwaru (Excel, Word, Outlook);
  • je třeba, abyste se dokázal/a domluvit anglicky;
  • důležitá je také schopnost komunikovat s různými lidmi a řešit pestré situace;
  • předpokládáme pečlivost a samostatnost.

A CO MŮŽETE ČEKAT VY OD NÁS?

  • Nástupní plat v rozmezí 27.000,- až 30.000,- Kč/měsíc při plném úvazku podle Vašich předchozích zkušeností;
  • neformální otevřené prostředí a práci s lidmi, kteří mají svou práci rádi;
  • kanceláře v centru Prahy bez open spaců (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);
  • všichni zaměstnanci mají nárok na 25 dnů dovolené;
  • pro malé děti našich zaměstnanců máme v budově vlastní dětský klub (pro děti od 2 let);
  • možnosti školení a dalšího osobního rozvoje.
Pokud vás naše nabídka zaujme, prosíme, abyste se přihlásil/a pomocí tohoto formuláře: Chci to zkusit! Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve, počítejte ale, prosím, s vyjádřením do 2 týdnů od obdržení Vašich materiálů. Budeme se těšit na Vaši odpověď.