Fundraiser/ka zodpovědný/á za vztahy s nejvýznamnějšími dárci

Chcete využívat svoje schopnosti k pomoci druhým? Hledáte profesionální kolektiv, kde si lidé pomáhají a nekopou se do kotníků? Milé kolegy, školku a útulnou kancelář? To vše najdete v Člověku v tísni. Jsme respektovaná organizace s 30letou tradicí.

Do našeho pražského fundraisingového týmu hledáme posilu na pozici Fundraiser/ka zodpovědný/á za vztahy s nejvýznamnějšími dárci. Pokud tuto výzvu přijmete, seznámíte se s nejzajímavějšími českými mecenáši a pomůžete změnit svět o kousek k lepšímu. Vaším hlavním úkolem bude péče o stávající hlavní dárce Člověka v tísni.

Lokalita: Praha 2
Termín nástupu: 1. března 2022 nebo dle dohody
Úvazek: plný nebo 0,8
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Plat: 31.000 až 36.000 Kč (podle zkušeností) při plném úvazku

Co budete dělat?

  • Pečovat o stávající významné dárce Člověka v tísni (cca 80% času). Hlavní náplní Vaší práce bude pravidelná komunikace s nimi, osobní schůzky při dobré kávě, příprava zpráv pro ně, žádosti o dary, organizování eventů a benefic, práce s databází, uzavírání smluv. Naším cílem je, aby se u nás dárci cítili jako v bavlnce a měli dobrý pocit z vlastní filantropie.
  • Zbylých cca 20% času strávíte vyhledáváním nových významných dárců a navazováním kontaktů s nimi.
  • Budete se podílet na vytváření strategií a komunikačních cyklů.

Jaké Vaše vlastnosti jsou pro nás důležité?

  • Soulad s vizemi a posláním Člověka v tísni.
  • Významnou výhodou zkušenost s fundraisingem zaměřeným na privátní dárce a firmy, případně zkušenost s prací v neziskovém sektoru.
  • Spolehlivost, dobré vystupování a nadšení pro věc.
  • Umění navazovat vztahy a schopnost naslouchat.
  • Alespoň základní přehled o tom, co Člověk v tísni dělá.
  • Schopnost práce s databází.
  • Znalost angličtiny umožňující porozumění psaným textům a český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
  • Samostatnost a schopnost zorganizovat si práci.

Co získáte?

  • Zajímavou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.
  • Skvělé kolegy v týmu fundraisingu.
  • Neformální útulné kanceláře v centru Prahy a společné obědy na balkóně.
  • Školku pro předškolní děti našich zaměstnanců v přízemí, kávovar ve čtvrtém patře pro všechny.
  • 25 dnů dovolené.
  • Kontakt se zajímavými projekty doma i v zahraničí.
  • Možnost se něčemu přiučit v jednom z nejefektivnějších fundraisingových týmů v ČR.

Zaujala vás tato pozice? Pak nám, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (text motivačního dopisu vložíte do okna „cover letter“), a to prostřednictvím následujícího odkazu:

Chci to zkusit!

Těšíme se na Vaši reakci! :-)

Upozorňujeme, že se výběrová řízení mohou na konci roku prodloužit, děkujeme za pochopení.

Podívejte se, jak o práci fundraisingového týmu mluví v rozhovoru šéf oddělení Tomáš Vyhnálek :-)