Junior účetní

Člověk v tísni, o.p.s. hledá kolegu/yni na pozici junior účetní

Jsme jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv. Pomáháme v zahraničí i v České republice. Do našeho pražského finančního týmu hledáme novou posilu na pozici junior účetní. Na této pozici budete pracovat pro centrálu v Praze a hlavním úkolem je zajištění přípravy a zpracování dat při vyúčtování zahraničních pracovních cest, dále účtování o pohybech majetku, zpracování nákupních faktur a ostatní přidělená agenda.

Nástup: ihned
Typ úvazku: 0,5 - plný dle možností kandidáta
Pracovní úvazek: doba určitá 1 rok, s následnou možností změny na dobu neurčitou po oboustranném zájmu

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti přípravu a zpracování vyúčtování zahraničních pracovních cest.
  • Budete zpracovávat a účtovat přijaté nákupní faktury.
  • Vaší zodpovědností bude také administrativa a účtování o pohybech majetku.
  • Budete spolupracovat na přípravě závěrky organizace.
  • Budete mít na starosti ostatní účetní a administrativní práce.
Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:

  • V případě, že nemáte s účetnictvím předchozí zkušenosti, tak požadujeme alespoň ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru.
  • Stačí nám, abyste měl/a základní znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel).
  • Občas budete komunikovat s našimi kolegy ze zahraničí, proto potřebujeme, abyste se s nimi v angličtině dokázal/a domluvit a komunikovat písemně.
  • Očekáváme, že budete sám/sama zodpovědný/á za svěřené úkoly.
  • Potřebujeme potvrzení o trestní bezúhonnosti.

Co nabízíme:

  • Budete mít nástupní plat v rozmezí 21.000 – 24.000 Kč hrubého při plném úvazku podle Vašich předchozích zkušeností.
  • Naše organizace je stabilní, ale zároveň se stále vyvíjí. Prostředí, ve kterém byste pracoval/a je neformální a otevřené.
  • Budete mít dobrý pocit, že děláte práci, která má smysl.
  • Budete mít možnost učit se od zkušenějších kolegů a zároveň Vám dáme prostor pro Vaše vlastní nápady.
  • Nabízíme možnost školení a přispíváme na jazykové vzdělávání.
  • Máte nárok na dovolenou v délce 5 týdnů.
  • Máte možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje.
  • Do práce si můžete vzít svého psa a pro Vaše malé děti máme v budově vlastní dětský klub.
  • A na závěr Vám můžeme nabídnout v kanceláři dobrou fair-trade kávu.

Pokud by Vás naše nabídka zaujala, prosíme, abyste zaslal/a strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu lucie.rydvanova@clovekvtisni.cz co nejdříve. Odpovíme Vám, až pročteme všechny došlé životopisy. Budeme se snažit, abychom to zvládli nejpozději do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu. Budeme se těšit na Vaši odpověď.