LOKAČNÍ PRODUKČNÍ pro festival Jeden svět

Tento inzerát je neaktivní.

Člověk v tísni, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici LOKAČNÍ PRODUKČNÍ pro festival Jeden svět.

Jeden svět je festival dokumentárních filmů o lidských právech, pořádaný společností Člověk v tísni. Každoročně je na něm uváděna více než stovka dokumentárních filmů z celého světa. Během 20 let vyrostl v největší dokumentární filmový festival s tematikou lidských práv na světě.
Festival Jeden svět má široké tematické zaměření, od politických kauz a nedemokratických režimů přes rozvojová témata až po sociální otázky, životní prostředí a životní styl.

Úvazek: plný
Doba trvání pracovního poměru: září 2019 – květen 2020 (pracovní smlouva na dobu určitou)

Na jakou náplň práce se můžete těšit?

  • Budete komunikovat s kiny a dalšími festivalovými prostory;
  • budete zajišťovat výzdobu festivalových prostor;
  • Vaším úkolem bude zajištění přístupnosti festivalu (navigace, audiopopis, schodolezy apod.);
  • povedete tým vedoucích kin a koordinátora/ku dobrovolníků;
  • ve Vaší kompetenci bude produkční zajištění doprovodného programu;
  • součástí Vaší náplně práce bude domlouvání spolupráce s menšími partnery;
  • budete zodpovídat za ohleduplnost festivalu k životnímu prostředí.
Jak si představujeme my Vás?
  • Máte komunikační a organizační schopnosti, jste flexibilní, umíte si sám/sama plánovat čas;
  • jste odolný/á vůči stresu, schopen/schopna rychlého rozhodování;
  • orientujete se v pražském filmovém / festivalovém / kulturním prostředí;
  • máte předchozí zkušenost s podobným typem produkční práce;
  • umíte vést tým;
  • ovládáte AJ na komunikační úrovni;
  • jste aktivní řidič/ka (řidičský průkaz sk. B).

Co Vám za to nabízíme?

  • Stanete se součástí největšího dokumentárního filmového festivalu o lidských právech na světě;
  • různorodou a kreativní práci;
  • neformální a otevřené pracovní prostředí;
  • pro malé děti našich zaměstnanců máme v budově vlastní dětský klub;
  • finanční ohodnocení 32 000 Kč hrubého/měsíc.

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás naše nabídka? Budeme se těšit na váš životopis! Pošlete nám ho společně s motivačním dopisem prostřednictvím tohoto formuláře: Chci to zkusit!

Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve, počítejte však, prosím, s vyjádřením do 3 týdnů od Vaší přihlášky.