Mediální koordinátor/ka

Člověk v tísni, o.p.s., vzdělávací program Varianty hledá kolegu / kolegyni na pozici Mediální koordinátor/ka.

Vzdělávací program Varianty (www.varianty.cz) poskytuje informační a metodickou podporu, vzdělávací kurzy, didaktické materiály, odborné konzultace a asistenci školám a pedagogům v oblastech společného a globálního rozvojového vzdělávání. Naší vizí je škola otevřená pro každého, která vede ke globální odpovědnosti a respektu k druhým. Hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici MEDIÁLNÍ KOORDINÁTOR/KA.

Úvazek: 0,5 na dobu určitou do 31. 12. 2019 (s předpokladem prodloužení)
Nástup: srpen/září 2018
Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce:

  • Aktivně hledá příležitosti a medializuje témata Variant, více na www.varianty.cz
  • Píše články, komentáře (nemusí být odborník na dané téma, spolupracuje s projektovými koordinátory)
  • Spoluvytváří mediální a PR strategii Variant
  • Promýšlí, jak oslovovat různé cílové skupiny
  • Udržuje a vytváří kontakty s novináři
  • Spravuje komunikační kanály (web, sociální média,…)

Požadujeme:

  • Orientaci v mediálním prostředí a v oblasti vzdělávání
  • Zkušenosti z médií nebo spolupráce s médii
  • VŠ vzdělání
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Uvítáme:

  • zkušenosti na podobné pozici

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností
  • práci ve zkušeném týmu
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (služební telefon, dětský klub, kurzy jazyků, PC dovedností, atd.)
  • flexibilní pracovní dobu dle preferencí zaměstnance (uvítají např. rodiče vracející se na trh práce)
  • finanční ohodnocení (při polovičním úvazku) v rozmezí 13 000 Kč – 14 000 Kč dle zkušeností kandidáta/ky
Vážné zájemce prosíme, aby nejpozději do 4. 6. 2018 poslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis Elišce Kocianové na adresu eliska.kocianova@clovekvtisni.cz. Ozveme se Vám do 10 dnů od uvedeného data. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.