Metodik/metodička týmu dluhových poradců

Tento inzerát je neaktivní.

Pro tým dluhových poradců hledáme metodika/metodičku.

Pomáháme přímo v terénu lidem, kteří se nedokáží dobře zorientovat ve své situaci a mají problémy s porozuměním nejrůznějším dokumentům, s komunikací s věřiteli, nezvládají platit své závazky, jsou často v situaci, která vznikla neoprávněně a neumí se bránit, žijí v nevyhovujících podmínkách. A právě pro podporu pracovníků, kteří pomáhají těm nejzranitelnějším, hledáme do našeho týmu další posilu!

Náplň práce

  • Poskytování poradenství pracovníkům v přímé práci, ve spolupráci s nimi řešení náročné kazuistiky (např. zastavení neoprávněných exekucí, obrana při podpisu nemravné spotřebitelské smlouvy, poradenství při dražbě nemovitosti, postup při řešení problematiky SJM, postup při chybném postupu exekutora, řešení problematiku insolvenčních řízení apod.)
  • Přímá podpora klientů na dluhové telefonní lince – řešení konkrétních kauz (telefonní, e-mailová forma a videochat)
  • Vytváření metodických textů zejména v oblasti dluhového problematiky
  • Příprava a kontrola návrhů na povolení oddlužení
  • Analýzy zákonů či opatření a předávání informace do týmu

Hlavní požadavky

  • Praxe v oblasti problematiky dluhového poradenství, či odborného sociálního poradenství - rozhodující jsou pro nás schopnosti a zkušenosti
  • VŠ nebo VŠO vzdělání, ideálně právní (ale není podmínkou)
  • Ochota pracovat distančně z domova
  • Odhodlání prosazovat spravedlnost ve společnosti
  • Zájem o sociální témata a zájem o druhého
  • Týmovou spolupráci
  • Analytické schopnosti
  • Samostatnost

Benefity

  • Práce na homeoffice
  • Možnost dalšího vzdělávání a studijního volna
  • Služební telefon a notebook, vybavení pro distanční poradenství (web kamera, monitor, mikrofon apod.)
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • Časově flexibilní zaměstnání v rozsahu 1,0 úvazku, po domluvě je možné i snížený, nejméně však 0,5 úvazku
  • Nástupní plat 27 – 31 tis. hrubého (na 1,0 úvazek) v závislosti na kvalifikaci a zkušenosti
  • Po skončení zkušební doby/zapracování osobní ohodnocení
  • Nástup dohodou

Zaujala Vás tato pozice? Pak nám pošlete svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím následujícího odkazu:

Chci to zkusit!

Těšíme se na vaše reakce!