Pracovník/ce předškolního klubu a pracovník/ce podpory vzdělávání v Ústí nad Labem

Náplň práce:
Typ úvazku: 1,0

Pracovník/ pracovnice předškolního klubu:
- zajištění pravidelného chodu předškolního klubu (v dopoledních hodinách) pro děti ve věku 3 - 5 let
- organizace volnočasových a vzdělávacích aktivit pro děti a rodiče
- spolupráce s MŠ v rámci tzv. adaptačních dnů

Pracovník/pracovnice podpory vzdělávání:
-zajištění pravidelného doučování pro děti na 1. stupni ZŠ a jejich realizace v domácím prostředí či prostorách škol nebo ČvT
- aktivní spolupráce s rodinou a hledání řešení, jak co nejlépe dané dítě podpořit
- aktivní spolupráce se školami/učiteli

Dále také:
- vedení potřebné projektové dokumentace
- spolupráce s ostatními členy týmu
- účast na poradách, supervizích a vzdělávání

Naše požadavky:
- ideálně školu pedagogického směru
- zájem o práci s předškolními a školními dětmi, empatii, zralou motivaci, rozvinuté komunikační dovednosti
- odhodlání prosazovat rovný přístup ve vzdělávání
- ochotu přímé práce v sociálně vyloučených lokalitách
- zájem o danou problematiku a ochota dál se v této problematice vzdělávat
- samostatnost i schopnost pracovat v týmu
- zodpovědnost a snaha aktivně posouvat věci dál
- dobrou znalost práce na PC - Microsoft Office
- trestní bezúhonnost

Co nabízíme:
- platové ohodnocení 20 000,- Kč HM měsíčně na celý úvazek
- smlouva na dobu určitou
- osobní ohodnocení nad rámec mzdy (po ukončení zkušební doby)
- zázemí velké neziskové organizace
- práci, která má smysl, v neformálním a příjemném prostředí
- pravidelné porady a konzultace s kolegy a nadřízenými
- nefinanční benefity (25 dnů dovolené, sickdays, notebook, telefon, supervize, studijní volno atd.)
V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na email: michaela.palascakova@clovekvtisni.cz do 20. 1.2018.
Výběrové řízení proběhne 23. 1. 2019.
Další informace naleznete na www.clovekvtisni.cz/usti nebo www.facebook.com/clovekvtisni.unl.