Junior projektový koordinátor SW řešení

Do našeho pražského týmu hledáme novou posilu na pozici Junior projektový koordinátor SW řešení. Vaším hlavním úkolem bude podpora týmu vývojářů a odborných garantů v projektech zaměřených na implementaci a rozvoj informačních systémů v rámci organizace. Budete koordinovat schůzky, tvořit zápisy z jednání a spolupracovat na tvorbě manuálů a organizaci školení. Proto nemusíte být přímo IT specialista, ale mělo by vás bavit s IT kolegy spolupracovat.

  • Typ úvazku: 0,5
  • Pracovní smlouva: na dobu určitou (1 rok)
  • Nástup: ihned
  • Lokalita: Praha 2

Co budete dělat?

  • Spolupracovat na vedení interních rozvojových projektů v návaznosti na použití informačních systémů (např. HR informační systém, přechod na vyšší verzi ERP systému);
  • tvořit zápisy z analytických a vývojových schůzek;
  • koordinovat schůzky odborných garantů a vývojového týmu;
  • vést seznam interních úkolů a aktualizovat přehledový report o stavu projektů;
  • spolupracovat na vytváření manuálů;
  • spolupracovat na organizaci školení uživatelů.

Co všechno očekáváme?

  • Organizační schopnosti;
  • zájem o informační systémy, workflow a řízení souvisejících projektů;
  • pečlivost a proaktivnost;
  • výbornou angličtinu;
  • nadšení učit se nové věci;
  • zkušenosti s prací v Microsoft Navision, nebo jiném ERP systému výhodou.

Co za to nabízíme?

  • Nástupní plat 14.000,- - 15.000,- Kč/měsíc podle Vašich předchozích zkušeností;
  • neformální a otevřené prostředí;
  • práci, která je důležitá pro rozvoj celé organizace, díky čemuž pak můžeme pomáhat, kde je potřeba;
  • práci v týmu, který má vysokou profesionální úroveň a kde můžete přinášet své vlastní nápady;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občas pracovat z domova;
  • možnost školení a dalšího osobního rozvoje;
  • 25 dnů dovolené.

V případě zájmu o pozici se prosím přihlašte prostřednictvím tohoto formuláře: Chci to zkusit! Vybrané uchazeče budeme průběžně zvát k osobnímu pohovoru.

Těšíme se na Vaše reakce!