STÁŽISTU/STÁŽISTKU PRO VOLNOČASOVÉ AKTIVITY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Jsme jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Pomáháme v zahraničí, ale velkou část naší energie věnujeme práci v České republice, kde poskytujeme sociální služby. Do našeho přerovského týmu hledáme stážistu/stážistku pro volnočasové aktivity pro děti a mládež.

Jaká náplň práce vás čeká?
  • Spolupráce s lektorem volnočasových aktivit pro děti a mládež ze sociálně vyloučených lokalit
  • Organizace pravidelných fotbalových tréninků s využitím unikátní metodiky fotbal3 (zajistíme proškolení)
  • Účast na pravidelných turnajích tzv. Ligy férového fotbalu v Olomouci
  • Organizace dalších aktivit dle zájmů dětí a mládeže (např. společné vaření, sledování filmů s přesahem, společné výlety v Přerově i mimo něj apod.)

Co od vás očekáváme?
  • Zájem o práci s dětmi a mládeží
  • Zájem o neformální vzdělávání
  • Zájem o pouliční (street) fotbal aneb radost z obyčejného čutání
  • Trpělivost, otevřenost, nápaditost

Co vám nabízíme?
  • Potvrzení o stáži/praxi
  • Zaškolení v metodice fotbal3
  • Volnou ruku při vymýšlení dalších aktivit
  • Podporu ze strany lektora a týmu
  • Seznámení s chodem jedné z největších neziskových organizací v ČR
Vhodné pro studenty oborů:
  • Sociální práce
  • Sociální pedagogika
  • Speciální pedagogika
  • Pedagogika volného času
  • Tělesná výchova
  • Vychovatelství
  • Rozvojová studia apod.
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Martináková (lenka.martinakova@clovekvtisni.cz, +420 731 690 976)