Vedoucí kanceláře

Jeden svět na školách (JSNŠ) je jedním ze vzdělávacích programů organizace Člověk v tísni. Prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přinášíme do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Věnujeme se lidským právům, moderním československým dějinám, mediálnímu vzdělávání a mnoha dalším tématům. Vyučujícím poskytujeme atraktivní formou audiovizuálních lekcí dokumentární filmy a metodické materiály dostupné online na našem portále jsns.cz. Školám nabízíme zajímavé vzdělávací projekty založené na moderních, zážitkových metodách a pomáháme jim vést žáky a studenty k větší občanské angažovanosti. Spolupracujeme s více než polovinou českých škol. Do týmu hledáme posilu na pozici VEDOUCÍ KANCELÁŘE.

Místo: Praha 2
Typ úvazku: plný
Nástup: srpen/září 2018
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku, s možností dalšího prodloužení na dobu neurčitou

Náplň práce:

Provozní a administrativní podpora týmu

  • příprava podkladů pro pravidelné porady, vyřizování obecných emailových a telefonických dotazů, zajištění cestovního pojištění pro členy týmu
  • kontrola a obsluha datové schránky, zřizování a rušení elektronického podpisu
  • logistika a support týmu během seminářů, konferencí a dalších akcí
  • provozní agendy s pojené s nástupem/odchodem zaměstnanců
  • objednávání kancelářských potřeb, ostatní administrativní podpora

Distribuce

  • rozesílka věstníků a hromadných mailů – obsluha smartemailingu
  • hromadné poštovní rozesílky – koordinace brigádníků, spolupráce s distribuční firmou
  • zodpovědnost za sklady – průběžná evidence skladových zásob, inventury

Správa majetku JSNŠ

  • správa mobilních telefonů – tarify, datový roaming, převody čísla
  • správa IT techniky – spolupráce s IT oddělením na nákupu, přeinstalacích a vyřazování
  • správa majetku ve spolupráci s účetním oddělením, změny a evidence na kartách majetku v Navisionu, inventura majetku a agendy s ní spojené

Správa databází kontaktů

  • správa a aktualizace kontaktů v systému Navision
  • spravování a aktualizace databáze kontaktů škol z celé ČR

Správa webu jsns.cz

  • administrativní práce v redakčním systému webu a YouTube kanálu, správa databáze uživatelů
  • administrativní a asistenční podpora koordinátora webu
  • vyřizování telefonických dotazů od uživatelů – „helplinka“

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • zkušenost s práce s databázovými a webovými redakčními systémy výhodou
  • řidičský průkaz B, aktivní řídič/ka

Nabízíme:

  • participaci na jednom z největších vzdělávacích programů v ČR
  • zázemí stabilní neziskové organizace s nadnárodní působností
  • prostor pro osobní a profesní rozvoj
  • vhodné i pro studenty VŠ
  • nástupní plat v rozmezí 24 000 - 26 000 Kč hrubého dle zkušeností žadatele
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete motivační dopis (max. 1 stránka), strukturovaný životopis (max. 2 stránky) a kontakty na nejméně dvě osoby, které o Vás mohou podat reference, e-mailem na adresu: eliska.kocianova@clovekvtisni.cz, a to do 22. 7. 2018. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.