Potkejte se s námi na pracovním veletrhu FSV UK

Potkejte se s námi na pracovním veletrhu FSV UK

7. 10. 2021

Máme radost, že po dlouhé době nastal čas, kdy se s vámi, našimi uchazeči a podporovateli, můžeme setkat tváří v tvář a popovídat si o našich aktivitách i možnostech spolupráce. Tentokrát při příležitosti pracovního veletrhu Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Připojte se k nám ve středu 20. října!

S kým se můžete sejít?

Potkat se můžete s personalistkami z HR oddělení Člověka v tísni, které se specializují na nábor a podporu zaměstnanců na centrále a v Humanitární a rozvojové sekci, a dále s Jakubem Zeleným, Climate Change Advisorem, který se v Člověku v tísni věnuje tématu klimatických změn.

Co na vás čeká?

Rádi si s vámi popovídáme o pracovních možnostech a typech pozic, které nabízíme, o příležitostech pro dobrovolnictví a přiblížíme vám naší organizační kulturu. Pokud vás bude zajímat více informací o našich aktivitách, rádi vás s nimi seznámíme.

Dále se můžete těšit, ve 14:30, na přednášku Jakuba Zeleného na téma "Komunikace změny klimatu: teorie a praxe v ČR i ve světě". U našeho stánku pro vás také budeme mít připravený kvíz, který otestuje vaše znalosti v oblasti změny klimatu a budete si moci prohlédnout online kurz Klimatická změna, který získal ocenění E.ON Energy Globe. 

Kde se potkáme?

Veletrh se uskuteční ve středu 20. října od 9:00 do 16:00 na adrese Pekařská 16, Praha 5, místnost č. 205.

Více informací k dispozici v události na facebooku.

Těšíme se na vás!

Autor: Tereza Skovajsová