Den otevřených dvěří v liberecké pobočce ČvT

Publikováno: 12. 12. 2013 Doba čtení: 1 minuta
Den otevřených dvěří v liberecké pobočce ČvT
©

V pátek 13.12. se v prostorách bývalé pošty v ulici Pionýrů 976/15 u zastávky Dobiášova uskuteční Den otevřených dveří liberecké pobočky společnosti  Člověk v tísni.

Návštěvníci mohou přijít kdykoli mezi 10 a 12 hodinou a na vlastní kůži si vyzkoušet služby, které pobočka v rámci Programů sociální integrace nabízí. Prostřednictvím dotazníku, připraveným našimi terénními pracovníky, získají účastníci DOD představu o životě v lokalitách na okraji společnosti. Seznámí se také s životními příběhy klientů nízkoprahového centra pro děti a mládež „V kleci“, dozví se o metodách výuky v předškolních klubech či programu podpora vzdělávání a vyzkouší si weby pro práci v kvalifikačním poradenství.  K dispozici budou také pracovníci, kteří rádi zodpoví dotazy, týkající se činnosti pobočky.

 „Den otevřených dveří  je určen všem zájemcům o naší činnost, a to jak z řad odborníků nebo klientů, ale i z řad zvědavců, kteří si mohou klást otázku co taková nezisková organizace jako ČvT v Libereckém kraji dělá,“ sděluje ředitel pobočky Lukáš Průcha. 

Autor: ČvT Liberec