Kariéra

Kariéra

Nenabízíme jen práci, ale i smysl. Dostanete zodpovědnost a důvěru ve vaše schopnosti a samostatné uvažování. Budete v centru dění a rozhodně se nebudete nudit. U Člověka v tísni má každý šanci najít si svou vlastní cestu.

I toto může být vaše práce:


Celý text Méně textu

Vyberte si práci, která vás zajímá

Sekce
(23)
(19)
(0)
(0)
(1)
Lokalita
(29)
(14)
(0)
Typ úvazku
(29)
(3)
(13)
(0)
(0)

Nenašli jste vhodnou pozici?

Dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám životopis a popište Vaše očekávání. Pokud se Vaše představy budou shodovat s našimi požadavky, budeme Vás kontaktovat.

ZASLAT ŽIVOTOPIS >

Časté dotazy

Chci pracovat pro Člověka v tísni

Pravidelně nabíráme nové pracovníky na nejrůznější pozice v ČR i na zahraničních misích. Sledujte nabídku volných míst na našem webu. Jak se přihlásit do výběrového řízení zjistíte v inzerátech jednotlivých pozic.

Pokud otevřené pozice neodpovídají vašemu profesnímu zaměření, popřípadě se necítíte na to přihlásit se do výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis a popište vaše očekávání prostřednictvím kontaktního formuláře. Pokud se vaše představy budou shodovat s našimi požadavky, budeme vás kontaktovat.

Chci pomoci jako dobrovolník

Dobrovolnických příležitostí je u nás mnoho a jsou velice pestré.

 

Téměř tři stovky dobrovolníků pravidelně doučují děti se sociálním znevýhodněním a pomáhají jim zlepšit studijní výsledky. Máte-li chuť nám s tímto pomoci, kontaktujte prosím naši nejbližší pobočku (jejich seznam naleznete zde).

 

Mnoho dalších dobrovolníků se zapojuje do organizace festivalu Jeden svět i do práce ostatních sekcí organizace. Chcete-li se přidat, použijte prosím kontaktní formulář.

Pro práci na zahraničních misích potřebujeme především vysoce kvalifikované pracovníky. I zde však práci našich týmů podporují dobrovolníci. Všechny tyto nabídky zveřejňujeme mezi volnými pozicemi na našem webu. Nově jsme se zapojili do programu EU Aid Volunteer, v rámci kterého pravidelně vysíláme dobrovolníky na zahraniční mise. Více o programu se dozvíte zde.

Jsem student a chci získat praxi

V mladých lidech vidíme velký potenciál a rádi je u nás přivítáme. V naší pražské kanceláři, dalších pobočkách v České republice i na zahraničních misích nabízíme stážistické pozice s různým zaměřením. Pokud nenajdete vhodnou nabídku stáže mezi volnými pozicem, využijte prosím kontaktní formulář.

Kolik máte zaměstnanců a jaká je struktura organizace?

O struktuře naší organizace se dozvíte více zde. Kolik máme zaměstnanců a ve kterých zemích působí, zjistíte z našich výročních zpráv.

Chci hned pomoci
Chci darovat pravidelně