Přidej se k nám už dnes!

Přidej se k nám už dnes!

Pracuj pro jednu z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Svou prací můžeš ovlivnit životy lidí v České republice i v zahraničí.

© PIN Archive

Vyberte si práci, která vás zajímá

Obor
Lokalita
Typ úvazku
Zaměření
Vámi zvolené specifikace:Jaké to je pro nás pracovat

Další
Pomáhejte spolu s námi

Pomáhejte spolu s námi

Staňte se součástí naší komunity dárců. Vaše pravidelné dary budou zachraňovat životy a pomáhat po celém světě.

Darujte

Časté dotazy

Chci pracovat pro Člověka v tísni, co pro to mohu udělat?

Pravidelně nabíráme nové pracovníky na nejrůznější pozice v ČR i na zahraničních misích. Sledujte nabídku volných míst na našem webu a také naše sociální sítě. Jak se přihlásit do výběrového řízení, zjistíte v inzerátech jednotlivých pozic.

Kolik máte zaměstnanců a jaká je struktura organizace?

Celkem máme přes 2000 zaměstnanců po celém světě. Ve kterých zemích naši zaměstnanci působí a čemu se věnují, zjistíte v naší nejnovější výroční zprávě. Více si přečtěte na stránce o struktuře naší organizace.

Jaká je vaše firemní kultura a co říkají zaměstnanci?

V roce 2020 jsme se stali nejférovějším zaměstnavatelem roku, a to díky hodnocení našich zaměstnanců na Atmoskop.cz, kde si můžete jejich hodnocení prohlédnout. Zaměstnanci nejvíce oceňují slušné a férové jednání, důvěru v nadřízené, spolehlivost a celkovou spolupráci, přátelskou atmosféru a neformální prostředí. Více se o naší firemní kultuře můžete dozvědět i na kariérních stránkách Welcome to the Jungle.

Chci pomoci jako dobrovolník nebo chci získat praxi, jak na to?

V lidech, kteří chtějí pomoci nebo se učit novým zkušenostem, vidíme potenciál a rádi je u nás přivítáme. Nabízíme dobrovolnické pozice v několika našich odděleních - více si přečtěte na našem rozcestníku o možnostech dobrovolnictví.
 
Téměř tři stovky dobrovolníků pravidelně doučují děti se sociálním znevýhodněním a pomáhají jim zlepšit studijní výsledky. Máte-li chuť nám s tímto pomoci, kontaktujte prosím naši nejbližší pobočku (jejich seznam naleznete zde).
Mnoho dalších dobrovolníků se zapojuje do organizace festivalu Jeden svět i do práce ostatních sekcí organizace.
Pro práci na zahraničních misích potřebujeme především vysoce kvalifikované pracovníky. I zde však práci našich týmů podporují dobrovolníci. Více informací se dozvíte zde a všechny tyto nabídky zveřejňujeme mezi volnými pozicemi na našem webu.

Chci pomoci jako dárce, jak mohu přispět?

Děkujeme, že zvažujete podporu naší práce darem. Můžete si vybrat, zda nás budete podporovat pravidelně nebo zvolíte jednorázový příspěvek.

Chci pomáhat pravidelně
Pravidelné dary dokážeme zdesetinásobit např. díky podpoře OSN. K Vašim 100 Kč tak získáme dalších 900 Kč systémem povinného kofinancování. Pro nás je to ta nejefektivnější forma podpory, pro Vás ta nejjednodušší. Díky těmto darům můžeme naši pomoc plánovat dopředu a budeme připraveni v případě náhlých katastrof. Vaše dary tak umožní zachraňovat lidské životy – už za 250 Kč dokážeme vyčistit 5 000 litrů vody a předejít tak vzniku epidemií. Výši pravidelného příspěvku si určíte jen Vy sami a můžete jej kdykoliv přestat posílat. Jak na to? Vyplňte přihlášku a staňte se členem Klubu přátel Člověka v tísni.

Chci přispět jednorázově
I jednorázový příspěvek pomůže a my Vám za něj budeme vděční. Stačí si jen vybrat sbírku, kterou chcete podpořit, a přispět bankovním převodem nebo kartou. Pokud raději vybíráte konkrétní formu pomoci, prohlédněte si naše Skutečné dárky a nakupte potřebným třeba kozu nebo pitnou vodu. O využití Vašeho daru Vás budeme informovat e-mailem, uvidíte tak, že každá stokoruna má smysl.