Eurosignal zachraňuje v nečekaných situacích Člověku v tísni krk

Publikováno: 8. 10. 2021 Doba čtení: 1 minuta
Eurosignal zachraňuje v nečekaných situacích Člověku v tísni krk
© Foto: Pixabay

Společnost Eurosignal bezplatně poskytuje Člověku v tísni podporu internetového připojení již od roku 2014. V situacích mimořádných výpadků je schopná téměř okamžitě aktivovat připojení záložní, které umožní téměř 700 zaměstnancům internetové připojení, které je pro jejich každodenní fungování naprosto stěžejní.   

“V souvislosti s výpadkem našeho běžného poskytovatele jsme v minulosti několikrát kontaktovali společnost Eurosignal s prosbou ohledně zrychlení záložního internetu. Reagovali obratem a naší prosbě vyšli velmi rychle vstříc,” řekl šéf IT oddělení Člověka v tísni Kryštof Bořkovec.

Eurosignal garantuje rychlost připojení

Eurosignal garantuje uváděnou rychlost a spolehlivost internetového připojení. Ta je zajištěna připojením přímo na vysokorychlostní optické okruhy s využitím několika propojů a důrazem na odezvu a volnou kapacitu všech linek.

Momentálně mají zákazníci na výběr z široké nabídky několika optických nebo 5G bezdrátových tarifů – tarify Mini až Profi s rychlostí stahování až 400 Mb/s. Internetové připojení lze zdarma přerušit dle potřeby na 1 měsíc až 1 rok. Většinu běžných úkonů zvládne zákazník online bez nutnosti mnohdy zdlouhavého volání na zákaznickou linku.

Společnost Eurosignal existuje na českém trhu od roku 2001. Pokrytí nabízí současně především v Praze a Středočeském kraji, počet nových míst však stále roste. 

Autor: Člověk v tísni

Související články