Accounting Controller Junior

Tento inzerát je neaktivní.

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, smlouva na 12 měsíců s možností prodloužení na neurčito
Lokalita: Praha, centrální kancelář organizace
Termín nástupu: dle dohody / ASAP

Organizace Člověk v tísni (ČvT) je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy, působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Do našeho účetního týmu v Humanitární a rozvojové sekci na centrále v Praze hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Accounting Controller Junior.

Náplň práce:

  • Postupné zapracování se do oblasti účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • Účast na dílčích controllingových aktivitách
  • Po zaškolení také účtování různých typů účetních operací
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • Příprava podkladů pro účetní závěrky a podílení se na závěrkových operacích
  • Kontrola a zpracování účetní dokumentace
  • Příprava různých pravidelných i ad hoc analýz a podkladů pro auditory
  • Související administrativní podpora

Požadujeme:

  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Aktivní angličtinu a češtinu (jak slovem, tak písmem - komunikace se zahraničními misemi na denní bázi)
  • Základní znalost podvojného účetnictví
  • Smysl pro detail a schopnost dotahovat věci do konce
  • Týmového hráče a dobré komunikační schopnosti (úzká spolupráce s ostatními členy týmu)
  • Budoucí ochotu cestovat na zahraniční mise
  • Znalost systému MS Dynamics NAV výhodou
  • Znalosti dalších světových jazyků výhodou (např.: francouzština, portugalština, arabština, ruština, etc)
  • Zkušenost z neziskového sektoru je vítána

Nabízíme:

  • Nástupní plat v rozmezí 30 000 Kč až 34 000 Kč měsíčně podle Vašich předchozích zkušeností;
  • Zázemí velké, stabilní a neziskové organizace s mezinárodní působností
  • Smysluplnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu a dynamické organizaci
  • Důkladné zaškolení a seznámení s problematikou účetnictví a controllingu zahraničních misí
  • Perspektivu profesního růstu a osobního rozvoje (seniorní kolegové z týmu jezdí na krátkodobé pracovní cesty na zahraniční mise)
  • Odborná školení (jak technických znalostí, tak softových dovedností)
  • Jazykové kurzy, multisport karta
  • Možnost využívat naši školku přímo v domě
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost občasného home office (na základě domluvy s manažerem)
  • Možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět, apod)
  • Přátelské kolegy s podobnými hodnotami

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář.

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.
Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).