Terénní pracovník/pracovnice pro klienty z Ukrajiny v Mladé Boleslavi

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv. Na Ukrajině působíme už od roku 2014 a v současné době jsme jedním z hlavních humanitárních aktérů. Nyní hledáme nové kolegy / kolegyně na pozici terénního (sociálního) pracovníka / pracovnice pro lidi prchající před válkou na Ukrajině do našeho týmu v Mladé Boleslavi.

Náplň práce

  • Komunikace s klienty
  • Mapování situace v regionu
  • Zajišťování humanitární pomoc lidem na útěku
  • Pomoc při hledání bydlení
  • Pomoc při řešení finančních potíží
  • Pomoc při komunikaci s úřady a dalšími institucemi
  • Pomoc se vzděláváním
  • Komunikace s KACPU, příp. dalšími centry a institucemi
  • Administrativa

Hlavní požadavky

  • Dobrou znalost českého a ukrajinského nebo ruského jazyka
  • Ochotu pracovat v terénu, přímo v domácnostech rodin
  • Zájem o danou problematiku a ochotu dál se v této problematice vzdělávat
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • Zodpovědnost a snahu aktivně posouvat věci dál
  • Dobrou znalost práce na PC - Microsoft Office
  • Trestní bezúhonnost

Benefity

  • Práci na plný či zkrácený úvazek
  • Nástupní hrubou mzdu 25 000 Kč při celém úvazku
  • Osobní ohodnocení (po ukončení zkušební doby)
  • Možnost mimořádných odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • Smysluplné pracovní uplatnění
  • Podporu v podobě metodického vedení a spolupracujícího týmu
  • Možnost průběžného odborného vzdělávání a studijního volna
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Svobodné a přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí velké neziskové organizace s mezinárodní působností

Zaujala Vás tato pozice? Pak nám pošlete svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím následujícího odkazu:

Chci to zkusit!

Těšíme se na vaše reakce!