Skutečný dárek v nominaci na Křišťálovou lupu

Publikováno: 13. 10. 2014 Doba čtení: 1 minuta
Skutečný dárek v nominaci na Křišťálovou lupu
©

Web Skutečný dárek, který provozuje Člověk v tísni, byl nominován v anketě Křišťálová lupa. Projekt byl vybrán jako jeden z nejzajímavějších neziskových počinů v kategorii „Veřejně prospěšná služba“. Za nominaci jsme rádi a ještě raději bychom byli, kdybychom zvítězili.

Pokud se Vám tedy Skutečný dárek líbí, hoďte nám prosím svůj hlas. Stačí kliknout na tento odkaz. Zároveň budeme rádi za sdílení mezi přáteli a na facebooku. Hlasovat je možné až do 26. října 2014.

 

Křišťálová lupa 2014Projekt Skutečný dárek funguje od roku 2009. Na webových stránkách si zájemci mohou koupit dárkový certifikát, do nějž mohou dopsat své přání a věnovat jej jako netradiční dárek někomu ze svého okolí. Z peněz získaných prodejem darovacích certifikátů zajišťujeme potřebným lidem pitnou vodu, vzdělání, lékařskou péči nebo novou živnost a tím i ekonomickou soběstačnost. A protože většina lidí v chudých zemích světa se živí zemědělstvím, největší radost zpravidla mají z darování hospodářského zvířete nebo zemědělských plodin a náčiní. Zvířata i materiál přitom vždy nakupujeme v zemích, kde je rozdáváme, abychom se vyhnuli zbytečným nákladům na dopravu.

 

 

 

 

Anketa Křišťálová Lupa 2014 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2014. Devátý ročník ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz. Vedle ankety bude uspořádán také 9. ročník odborné konference Czech Internet Forum 2014, mapující aktuální stav českého Internetu z mnoha úhlů pohledu. Své názory zde přednesou odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce a telekomunikací.

Autor: Jakub Čejchan