Slavíme velkoryse - slavte s námi!

Publikováno: 5. 8. 2015 Doba čtení: 1 minuta
Slavíme velkoryse - slavte s námi!
© Foto:

Člověk v tísni vám představuje originální způsob, jak oslavit narozeniny, svatby, výročí a jiné příležitosti. Na stránkách Slavíme velkoryse může každý jednoduše a hravě udělat ze své oslavy velkorysou událost, která potěší vás, vaše blízké a zároveň pomůže lidem, kteří to potřebují. Stáčí mít důvod k oslavě a chuť slavit jinak.

Jaká je idea webu Slavíme velkoryse?

Zrodil se z jedné velkorysé myšlenky a inspirace ze zahraničí. Víme, že u nás je zatím unikátní. Oslava může být nejen zábavná, krásná, ale i velkorysá. Ke svatbě, narozeninám nebo jiné příležitosti nabízíme jednoduchý nástroj k založení soukromé sbírky, která pomůže žít konkrétním lidem lepší život. Oslavenci tak nedostanou běžné dary, spojí svůj vzácný den s něčím užitečným a k tomu zbaví hosty, přátelé, známé a rodinu dilemat s nákupem darů.

Jak si velkorysou oslavu založím?

Snadno. Web je velice jednoduchý a nenáročný. V několika krocích založíte svou oslavu, vyberete si, kde budete pomáhat. Oslavu sami sdílíte v okruhu svých známých a přátel. Poté už jen společně sledujete, jak velké dobro děláte. Celý postup je popsaný ve třech krocích v sekci Jak na to.

Co oslavou na Slavíme velkoryse získám?

Z oslavy budete mít zaručeně dobrý pocit.

Vyřešíte ostatním i sobě dilema s dárkem.

Pomůžete lidem, kteří to potřebují.

Doufáme, že se vám nový web Člověka v tísni zalíbí!

Jsme tu pro Vás:

Sylvie a Tereza, tým Slavíme velkoryse, Člověk v tísni, o.p.s.,  slavimevelkoryse@clovekvtisni.cz

Autor: