2.ročník futsalového turnaje ve spolupráci s FK Baník Sokolov

Publikováno: 10. 2. 2020 Doba čtení: 2 minuty
2.ročník futsalového turnaje ve spolupráci s  FK Baník Sokolov
© archiv

Rok se s rokem sešel a náš klub opět uspořádal aktivitu, která je mezi našimi klienty velmi oblíbená. A to již 2. ročník futsalového turnaje ČvT v místní sportovní hale v Kraslicích. Oproti minulému roku nás podpořil fotbalový klub FK Baník Sokolov. A to v několika směrech.

Nejprve tím, že jsme měli možnost zdarma navštívit jejich utkání a poznat stadion, který nám ukázala obchodní ředitelka a členka představenstva klubu paní Petra Božeková Makoňová. Byl to pro nás velký zážitek a klientům se akce velmi líbila. Někteří naši klienti byli také vylosováni do poločasové soutěže a měli tak možnost soutěžit o hodnotné ceny. " Určitě na jaře opět něco zrealizujeme. Měla jsem upřímnou radost z nadšení a vděčnosti vašich klientů, když jsme se v listopadu setkali na mistrovském utkání a že jsme mohli zpestřit každodenní rutinu. Moc rádi spolupráci prohloubíme a zintenzivníme. Tímto bych je chtěla všechny za náš klub srdečně pozdravit a poděkovat za podporu našemu A týmu." prohlásila paní Petra Božeková Makoňová. I když má klub FK Baník Sokolov herní krizi a neprožívá lehké období, tak si na nás udělali čas, čehož si velice vážíme. V jarní části sezony klub velmi rádi fanouškovsky podpoříme a budeme držet palce, aby mistrovská utkání přinesla body sokolovskému A-týmu. Věříme, že se bude dařit.

Našeho turnaje se účastnilo cca 50 osob a to z řad našich klientů, jejich rodin či široké veřejnosti. Celý turnaj byl veden ve stylu fair play a dodržování pravidel. Tím se naši klienti učí dodržovat pravidla nejen na hřišti, ale také v životě. Naše organizace Člověk v tísni, o.p.s. zakoupila pro tento turnaj poháry, medaile, diplomy a poskytla klubu Aktiv putovní pohár, o který se hrálo. Pro klienty je to velká motivace, jelikož berou svůj pohár jako posvátný.

Fotbalový klub FK Baník Sokolov do našeho turnaje věnoval plno hodnotných cen. A to například čepice, láhve na pití, ale také permanentní vstupenky na celou jarní sezonu 2020. Veškeré ceny byly naším klientům rozdány a všichni měli obrovskou radost.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se tohoto turnaje zúčastnili a pomohli s organizací. Ještě jednou děkujeme fotbalovému klubu FK Baník Sokolov za podporu a pevně věříme, že se setkáme při další spolupráci i v novém roce při vítězných zápasech. Děkujeme.

Služba Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež 15-26 let je financována z prostředků Karlovarského kraje z prostředků Karlovarského kraje a města Kraslice.


Autor: ČvT