Člověk v tísni může dobře poradit s řešením Vašeho problému

Publikováno: 14. 7. 2016 Doba čtení: 1 minuta
Člověk v tísni může dobře poradit s řešením Vašeho problému
© Foto: ČvT archiv

V Karlových Varech organizace Člověk v tísni již několik let úspěšně pomáhá lidem, kteří se dostanou do tíživých situací, kdy si vlastními silami nedokáží poradit. Ať se již jedná o problémy s dluhy, bydlením, zaměstnavatelem, majetkem, úřady, soudy apod., můžeme Vám s takovými problémy pomoci. Služba Odborného sociálního poradenství je určena především lidem, kteří nemohou dosáhnout na placenou formu poradenských služeb a díky naší práci jsou naši klienti náležitě informováni a orientováni o právech a o povinnostech, které život (někdy velmi nelehký) přináší. 

Odborné sociální poradenství je bezplatnou službou a je finančně zaštítěno Karlovarským krajem a městem Karlovy Vary. Služba je poskytována zkušenými odbornými poradci, jsou to právník Filip Bufka a odborná poradkyně Eva Hrušková. Naleznete nás na adrese Blahoslavova 18/5, Karlovy Vary – Drahovice od pondělí do čtvrtka od 8:00 hod do 15:00 hod. Doporučujeme se předem objednat na telefonních číslech: 353 892 261, 778 473 399 a 778 474 989.

Ne vždy lze každý problém uspokojivě vyřešit, ale velmi často dokážeme najít řešení a pomoci našim klientům v rozsahu, v který ani nedoufali.

 

Autor: Filip Bufka, Právník

Související články