Dobrovolnictví v organizaci Člověk v tísni! ✋

Publikováno: 22. 3. 2023 Doba čtení: 2 minuty
Dobrovolnictví v organizaci Člověk v tísni! ✋
© Foto: Michal Gálik

Hledáte podnětné životní zkušenosti? Chcete pomoci dobré věci a získat ceněný záznam do svého životopisu? Využijte možnosti stát se našimi dobrovolníky či stážisty!

Nyní nabízíme dobrovolnické pozice v těchto odděleních:

Sociální práce v České republice

Dobrovolníci jsou nepostradatelnou součástí našich služeb pro děti v České republice. Každým rokem spolupracujeme zhruba se 400 dobrovolníky, kteří ve svém volném čase doučují děti, zapojují se do mentoringu, vypomáhají v předškolních klubech nebo v nízkoprahových zařízeních. Zaškolení, metodické vedení a podpora dobrovolníků jsou samozřejmostí.

Chcete-li s námi doučovat děti, které to potřebují, napište nám e-mail na: doucovani@clovekvtisni.czDoučování probíhá přímo v rodinách. Působíme v Ústeckém, Libereckém, Plzeňském, Karlovarském, Libereckém a Olomouckém kraji i v Praze. Stále potřební jsou také online dobrovolníci, které nově využíváme i při vzdělávání ukrajinských dětí.

Aktuální nabídky v oblasti sociální práce

Mediální oddělení

Studujete žurnalistiku a sháníte praxi? Chcete se zdokonalit v grafice či práci s videem? Zajímáte se o PR a digitální marketing?

Nebo máte jen volný čas a chcete ho věnovat něčemu, co má smysl? Staňte se naším dobrovolníkem a zjistěte, jak to vypadá v běžném provozu našeho mediálního týmu!

Vyzkoušíte si různorodé činnosti v oblasti PR a marketingu: nejčastěji se jedná o překlady, rešerše, administrativní práci, grafickou práci, přípravu textů a videí, případně správu marketingových analytických nástrojů.

Aktuální nabídky v mediálním oddělení

Filmový festival Jeden svět 

Můžete nám také pomoci s organizací největšího českého festivalu dokumentárních filmů o lidských právech. Budete pomáhat s přípravou projekcí a debat, prezentací festivalu v médiích nebo asistencí zahraničním hostům. Výměnou za pomoc dostanete tričko, vstup na filmové projekce, případně potvrzení o praxi. Festival se většinou koná v březnu, takže dobrovolníky nabíráme v únoru.

Aktuální info o festivalu Jeden svět
Nenašli jste nabídku, která by Vám vyhovovala? Nezoufejte. Nastavte si odběr pracovních novinek podle toho, jaké uplatnění hledáte, a do e-mailu Vám přijde zpráva hned, jakmile takovou pozici uveřejníme. Pokud máte zájem zapsat se do databáze uchazečů o dobrovolnictví, které příležitostně oslovujeme s dalšími nabídkami, můžete tak učinit na této adrese. Tyto uchazeče však oslovujeme opravdu výjimečně, proto Vám doporučujeme vybrat si především z našich aktuálně otevřených pozic.
Autor: PIN

Související články