Festival zadarmo? Staňte se členy Klubu přátel Člověka v tísni

Publikováno: 7. 3. 2018 Doba čtení: 2 minuty
Festival zadarmo? Staňte se členy Klubu přátel Člověka v tísni
© Člověk v tísni

Přes patnáct tisíc lidí je již členy Klubu přátel Člověka v tísni a posílají své měsíční příspěvky na dobrou věc. Každý rok jim za to děkujeme mimo jiné tím, že jim věnujeme vstupenky zdarma na projekce Jednoho světa v Praze i v ostatních městech. Přidejte se ke Klubu přátel i vy a užijte si už letošní festival s volnou vstupenkou.

Dary shromažďované v Klubu přátel umožňují společnosti Člověk v tísni co nejrychleji pomoci obětem přírodních katastrof a válek. Při zemětřesení tedy neztrácíme drahocenný čas postupným sbíráním peněz, ale můžeme reagovat okamžitě, ve chvílích, kdy rychlost znamená další zachráněné životy. Polovina vašeho příspěvku bude využita na humanitární pomoc, čtvrtina na obranu lidských práv a čtvrtina na organizaci pomoci, zajištění zázemí a rozvoj.

Zaregistrovat se jako člen Klubu přátel můžete přímo na www.klubpratel.cz. Pro bližší informace kontaktujte Blanku Valentovou na e-mailu kp@clovekvtisni.cz nebo na telefonu 226 200 439.

Volné vstupenky v Praze

Členové a členky Klubu přátel, kteří posílají pravidelné příspěvky, mají pro pražské projekce k dispozici tři vstupenky na výše uvedené filmy zdarma. Mohou si sami určit, zda si zvolí tři různá představení, anebo si vyberou tři lístky na jeden film a vezmou s sebou do kina dva přátele.

Vstupenky jsou k vyzvednutí v diváckém centru Jednoho světa v Tibet Open House na adrese Školská 28 u stánku Klubu přátel ČvT. Bude otevřen od 5. do 14. března každý festivalový den od 16 do 20 hodin. Vstupenky je nutné si vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem projekce, stačí předložit kartičku člena KP nebo vaše jméno a adresu. Počet vstupenek na každé představení je omezen, proto doporučujeme vyzvednout si je dostatečně dopředu.

Více informací ohledně vstupenek a představení v Praze naleznete ZDE.

Volné vstupenky v ostatních městech

Členům a členkám Klubu přátel, kteří chtějí navštívit projekce v regionech, zašleme akreditaci opravňující ke třem volným vstupům. Akreditaci je nutné si objednat přes formulář ZDE nejméně 10 dní před festivalem ve vašem městě a uvést přesnou adresu, kam máme akreditaci zaslat.

Akreditace platí pouze s platnou vstupenkou za 0,- Kč, kterou si vyzvednete předem na pokladně kina, kde se vámi vybraný film promítá. Při vstupu do kina tedy předkládáte akreditaci zároveň se vstupenkou.

Ověřte si prosím ve vašem kině, kdy nejpozději je možno vstupenky vyzvednout, protože často je musíte vyzvednout předem, a ne až těsně před představením. V každém městě je postup jiný.

Více informací ohledně vstupenek a představení v regionech naleznete ZDE.

Autor: Člověk v tísni

Související články