Dobrovolník do předškolního klubu

Člověk v tísni, o.p.s. hledá do svého týmu v pražské pobočce Programů sociální integrace dobrovolníka do předškolního klubu.

V předškolním klubu pracujeme s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí ve věku 3 – 6 let na zvýšení jejich základních komunikačních a sociálních dovedností důležitých pro vstup na základní školu. Více o našich předškolních klubech se dozvíte ZDE.

Náplň práce:
  • Pomoc se zajištěním činnostií v dopoledním klubu pro děti předškolního věku
  • Pravidelná výpomoc každý pátek v dopoledních hodinách
  • Kontakt s dětskými klienty a společná práce na jejich posunu v oblasti vzdělávání
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
Požadujeme:
  • Trestní bezúhonnost
  • Empatii, zralou motivaci, rozvinuté komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, pravidelnost, zájem o spolupráci po dobu min. 1 pololetí
  • Předchozí zkušenost s prací s cílovou skupinou vítána
Nabízíme:
  • Zázemí velké a stabilní neziskové organizace
  • Vhled do odlišného kulturního prostředí
  • Odborná školení, skupinové intervize
  • Množství teambuildingových aktivit a možnost účasti na akcích organizovaných Člověkem v tísni

Místem výkonu práce: Praha 7.

Nástup: Leden 2020

Zájemce prosíme, aby poslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na eliska.valouchova@clovekvtisni.cz