Klub přátel Člověka v tísni pomáhá lidem po celém světě

Publikováno: 13. 3. 2020 Doba čtení: 1 minuta
Klub přátel Člověka v tísni pomáhá lidem po celém světě
© Archiv ČvT

Od válkou zmítané Sýrie přes chudé státy zasažené podvýživou po autoritářské režimy na Kubě či Venezuele. Zde všude může Člověk v tísni pomáhat díky členům Klubu přátel. Pravidelné dary více než 20 000 členů Klubu přátel umožňují co nejrychleji pomáhat obětem přírodních katastrof a válek a podporovat odvážné lidi, kteří hájí lidská práva v nedemokratických režimech.

Humanitární pomoc z Klubu přátel v roce 2019

Ať už se lidé octli bez střechy nad hlavou kvůli povodním v Nepálu či kvůli etnickým nepokojům v Etiopii, byli jsme u toho. Díky Klubu přátel jsme opět mohli pomáhat těm nejpotřebnějším lidem v 9 zemích světa.

Přečtěte si, jak jsme v minulém roce pomáhali obětem humanitárních krizí. 

Obrana lidských práv v roce 2019

Pomáháme odvážným lidem hájit základní lidská práva a bojovat za svobodu a demokracii v zemích s represivními režimy, kde jsou občané za své názory perzekvováni, pronásledováni i vězněni. I díky pomoci z Klubu přátel můžeme zachraňovat životy těch, kteří se nebáli postavit proti nespravedlnosti a bezpráví.

Čtěte, jak Klub přátel v roce 2019 pomáhal statečným lidem na Ukrajině, ve Venezuele či na Kubě. 

Chcete pomáhat s námi? Přidejte se do Klubu přátel Člověka v tísni! I malá částka darovaná pravidelně může měnit svět k lepšímu.


Autor: Člověk v tísni

Související články