Mimo doučování

Publikováno: 26. 5. 2016 Doba čtení: 1 minuta
Mimo doučování
© ČvT archiv

Je květnové odpoledne a v Liberecké ZOO spokojeně vyspávají mláďata bílých tygrů. A takovou podívanou si děti z podpory vzdělávání nemohly nechat ujít. 

Doučování totiž nemusí být pouze o učení se doma u stolu. V rámci programu podpory vzdělávání pro děti připravujeme nejrůznější volnočasové aktivity, protože víme, že i zážitky se učíme. Poslední akcí byla návštěva Liberecké zoologické zahrady, které se účastnily téměř všechny děti z individuálního i skupinového doučování.  Výlet do zoo se vydařil, každý měl možnost vidět své oblíbené zvíře, dozvědět se o něm něco více a k tomu si užít i spoustu zábavy.

Návštěva zoologické zahrady není jediná akce, která v letošním roce proběhla. Od začátku roku jsme stihli jít do kina, zasportovat si v Libereckém bazéně a vyřešit jednu detektivní záhadu v rámci detektivní hry.

A spousta akcí děti ještě čeká. Nejbližší akcí, která proběhne společně s nízkoprahovým klubem, bude Dětský den 26. 5. v prostorách před klubem na sídlišti Rochlice, kde se děti zapojí do plnění řady zajímavých úkolů.  Za vysvědčení děti čeká bojovka na Ještědu. A nezapomínáme ani na letní prázdniny, kdy pro děti z doučování a předškolních klubů plánujeme uspořádat pobytový tábor ve Sloupu v Čechách a další menší výlety.

Autor: Tereza Babcová, koordinátorka podpory vzdělávání

Související články