Nabídka vzdělávacích kurzů pro pracovníky předškolních zařízení

Publikováno: 15. 1. 2015 Doba čtení: 1 minuta
Nabídka vzdělávacích kurzů pro pracovníky předškolních zařízení
© Foto:

V rámci projektu „Pojďte do školky“ jsme pro pracovníky mateřských škol, přípravných tříd a dalších předškolních zařízení připravili další vzdělávací kurzy. Kurzy by měly učitelům pomoci usnadnit práci s dětmi, které mají specifické problémy a potřeby - např. nemluví česky, mají odlišné sociální návyky, vyrůstají v nepodnětném rodinném prostředí, mají mentální, fyzický či jiný handicap.

Semináře jsou akreditovány u MŠMT, absolventi získají certifikát. Účast je zdarma, hrazeno je i občerstvení.  Kurzy povedou zkušení lektoři, kteří působí v oborech pedagogiky, speciální pedagogiky či psychologie.

Některé semináře se uskuteční se v Plzni. Seminář je však možné uspořádat i mimo Plzeň (v rámci Plzeňského kraje) podle zájmu účastníků.

Seznam aktuálně nabízených seminářů, včetně stručného popisu jejich obsahu a termínů (případně místa konání, pokud je seminář již naplánovaný do Plzně) najdete ZDE.

Pokud by Vás některý z kurzů zaujal a máte zájem se ho zúčastnit, kontaktujte, prosím, koordinátorku projektu v Plzeňském kraji Kláru Chaloupkovou - tel. 778 406 341, klara.chaloupkova@clovekvtisni.cz

 

 

Autor: ,