Naše projekty v Plzeňském kraji

Publikováno: 1. 6. 2021 Doba čtení: 2 minuty
Naše projekty v Plzeňském kraji
© Foto: Pixabay.com

V současné době probíhají v rámci činnosti Programů sociální integrace organizace Člověk v tísni v Plzeňském kraji následující regionální projekty. Seznam nezahrnuje každoroční dotace služeb, ty najdete v kapitole Jak pomáháme.

Projekt Daleko hleď 2021
Projekt si klade za cíl předcházet kriminalitě dětí a mládeže zaměřením se na jejich smysluplné trávení volného času, osobní rozvoj a rozvoj sociálních a vzdělávacích kompetencí vedoucích ke zvýšení možností uplatnění ve společnosti, vzdělávacím systému, pracovním i osobním životě. Více informací se dozvíte ZDE.


Terénní programy v Plzeňském kraji
Sociální služba terénní programy je jednou z našich aktivit poskytovaných na základě registrace dle zákona č. 108/2006Sb., o sociálních službách. Službu aktuálně zajišťujeme na Domažlicku, Horšovskotýnsku, Klatovsku, Nýřansku, Plzeňsku, Přešticku, Rokycansku, Stodsku a Stříbrsku. Více informací se dozvíte ZDE.


Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Sociální služba sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi je jednou z našich aktivit poskytovaných na základě registrace dle zákona č. 108/2006Sb., o sociálních službách. Službu aktuálně zajišťujeme na Domažlicku, Horšovskotýnsku, Klatovsku, Nýřansku, Rokycansku a Stříbrsku. Více informací se dozvíte ZDE.


Projekt Za děti bez dluhů                                                                                                                                                                            Jedním ze záměrů projektu je prostřednictvím kampaně informovat o problematice dětských dlužníků, resp. o tom, že je možnost se dané nespravedlnosti aktivně bránit. Hlavním cílem projektu je pak zastavení exekučních titulů, které byly vydány na děti z Plzeňského kraje. Více informací se dozvíte ZDE.                         
Autor: Tereza Králová