Nových 9 filmů z Jednoho světa zdarma a legálně ke stažení

Publikováno: 16. 9. 2015 Doba čtení: 2 minuty
Nových 9 filmů z Jednoho světa zdarma a legálně ke stažení
© Jeden svět

Opět po roce rozšiřujeme naši distribuci Promítej i ty! letošními filmovými novinkami. Do kolekce jsme přidali sadu devíti nových filmů z Jednoho světa 2015. Protože jsme se opět snažili rozšířit Promítej i ty! o další nová témata, jsme moc rádi, že se nám i letos podařilo získat jedinečná dokumentární díla.

Nejaktuálnějším a nejnaléhavějším filmem nové sady je snímek Úkryt o švýcarském útulku pro bezdomovce a migranty. Zbrusu novým tématem, které se v naší kolekci nyní objevuje, je vztah technologií a občanských práv v souvislosti s bezpečností na internetu. O tom je Zázračné dítě internetu: Příběh Aarona Swartze.

Nezapomněli jsme ani na největší divácký hit Jednoho světa 2015. Tím je cesta skupiny neuvěřitelně energických seniorů a seniorek na jejich taneční vystoupení v Las Vegas ve filmu Hiphop-erace. Zapojte se a promítejte dokumenty z Jednoho světa.

Jděte si pro svůj film na

www.promitejity.cz

Program Promítej i ty! je alternativním způsobem distribuce lidskoprávních dokumentárních filmů, která v Česku doposud nemá obdoby. Dokumenty spolu s doprovodnými materiály jsou v rámci programu zdarma k dispozici komukoliv, kdo má zájem je zhlédnout či promítnout vlastnímu publiku ve svém okolí.

Podpořte nás prosím
Chci vstoupit do Klubu přátel

Čerstvá sada je celá k dispozici on-line ke stažení v HD (a stále i k zapůjčení na DVD). Vzhledem ke kvalitě projekce doporučujeme nové filmy primárně stahovat. Film puštěný z DVD ani zdaleka nedosahuje vizuální kvality filmu, který máte nyní možnost stáhnout.  

Momentálně nabízíme celkově 36 snímků. Stáhnout je tak můžete všechny až na dvě výjimky starších děl z minulých sad (Všichni spolu, Z popelnice do lednice).

Součástí každého filmu jsou opět obsáhlé materiály „Otázky a odpovědi“, díky nimž se dozvíte více o tématu každého filmu a poslouží Vám jako podklady pro přípravu debaty po filmu. Aktualizováno je také „Okénko promítače“. Všech 36 filmů je opatřeno vlastním originálním plakátem, do kterého je možné po vytištění dopsat fixem datum, čas a místo vaší akce.

Mnoho promítačských úspěchů a zážitků s novými filmy Vám přeje

tým Promítej i ty!

Autor: Festival Jeden svět

Související články