Pomozte s námi dětem v Česku. Do 19. října zdvojnásobíme Vaše dary

Pomozte s námi dětem v Česku. Do 19. října zdvojnásobíme Vaše dary

V Česku je bohužel spousta dětí, které to nemají v životě jednoduché. Místo toho, aby si užívaly bezstarostné dětství a rády se učily, často musí čelit překážkám, které samy nedokážou překonat. 

My těmto dětem pomáháme udržet se na škole. Doučujeme je, aby zvládaly studium a úspěšně v něm pokračovaly. Věnují se jim naši kariérní poradci, kteří děti motivují, aby pokračovaly ve studiu a měly v budoucnu šanci získat dobrou práci. K tomu slouží například takzvaná retrostipendia, která pomáhají mladým lidem ze sociálně vyloučených lokalit dostudovat střední školu. Děláme toho ale ještě mnohem více.

Pomáháme žákům i učitelům více než 3 600 škol. Učíme učitele pracovat s nadanými i hendikepovanými dětmi. Chceme, aby si žáci nejen něco zapamatovali, ale hlavně rozvíjeli svoje schopnosti a chápali svět v souvislostech. Přibližujeme studentům moderní historii. Inspirujeme studenty k řešení místních problémů. Učíme mladé lidi respektu, otevřenosti a odpovědnosti. Naše vzdělávací programy vytváří pracovníci Člověka v tísni ze tří oddělení: Jeden svět na školách, Varianty a Programy sociální integrace. Přečtěte si, co všechno pro lepší školy v Česku děláme.

Věříme, že vzdělané a připravené děti změní Česko k lepšímu. Stačí, aby dostaly šanci ukázat, co v nich je. Vy jim tu šanci teď můžete dát.

Právě jsme odstartovali sbírku Lepší škola pro všechny, která pomůže dětem v Česku dostat šanci na lepší budoucnost.

Přispějte na Lepší školu pro všechny přímo na účet číslo 25511552/0300 nebo využijte NÁŠ FORMULÁŘ (možno platit i kartou).

Každý váš dar zaslaný do pátku 19. 10. 2018 naši partneři zdvojnásobí. Když pošlete např. 500 Kč, oni přidají dalších 500 Kč.

Okamžitá pomoc
Darovat pravidelně


Autor: Lepší škola pro všechny