Portál jsns.cz obsadil v Eduíně 3. příčku

Publikováno: 26. 11. 2014 Doba čtení: 1 minuta
Portál jsns.cz obsadil v Eduíně 3. příčku
©

Audiovizuální vzdělávací portál Jednoho světa na školách jsns.cz pro učitele a žáky obsadil bronzovou příčku v Ceně veřejnosti v soutěži o nejinovativnější počin v oblasti vzdělávání. Celkově získal přes 600 hlasů.

 

Oceňuji širokou nabídku dokumentárních filmů i možnost využít nabízené aktivity do hodin. Vyučujícím to velmi šetří čas. Portál jsns.cz je také drahocenným zdrojem filmů, které běžně nejsou učitelům k dispozici. Skvělá je také jejich délka, vhodná pro použití při vyučování,“ říká učitelka dějepisu, občanské výchovy a českého jazyka Michaela Křiváčková z pražské ZŠ Petřiny – sever.

Do škol přináší portál prostřednictvím filmů a výukových aktivit aktuální témata a konkrétní příběhy. V současné chvíli na jsns.cz nabízíme pedagogům a žákům 126 audiovizuálních lekcí (zpracovaných výukových balíčků, obsahujících dokumentární film, zpracované aktivity do hodin a další doprovodné informační materiály) k různým tématům: lidská práva, sociální probelamtika, moderní československé dějiny, mediální vzdělávání a další. V letošním roce jsme nově zařadili také AV lekce pro výuku přírodních věd a cizích jazyků a pro učitele jsme vytvořili sekci „Další vzdělávání pedagogů“. Na jsns.cz je registrováno již 3 000 uživatelů.

Děkujeme, že jste nám poslali svůj hlas a ocenili naši práci. Vážíme si toho.

Podívejte se na výsledky.

Autor: Bohumila Beranová