Prázdniny jsme v Přerově zakončili táborem

Publikováno: 23. 9. 2021 Doba čtení: 1 minuta
Prázdniny jsme v Přerově zakončili táborem
© ČvT

Prázdniny utekly jako voda a děti se vrátily do školních lavic. V Přerově nám ale zůstanou vzpomínky na poslední srpnový týden, kdy jsme se vydali s dětmi s jejichž rodinami pracujeme, na tábor do Středolesí.

Cílem bylo, aby děti čas prázdnin využily aktivně a pestře. 

Počasí nám moc nepřálo, proto jsme spíše využívali vnitřních prostor, děti si zahrály spoustu seznamovacích a pohybových her, poučily se o bezpečném chování na internetu a měly spoustu prostoru pro tvoření.

I přes nepřející počasí jsme se s dětmi nezalekli celodenního výletu do Potštátu, který byl po zásluze odměněn nanukem a koupáním. Děti si také užily spoustu venkovních her. Vyzkoušely si Férový fotbal nebo basketball. Aby děti poznaly okolí tábora, vyrazili podle mapy hledat zajímavá místa, kde se měli za úkol vyfotit, což se jim perfektně podařilo i v dešti. A nechybělo ani opékání špekáčků!

Na závěr bylo důležité si s dětmi popovídat o tom, jak se jim tábor líbil, protože pro mnohé z nich šlo o první delší pobyt mimo domov. Děti jme odměnili diplomy a drobnými dárky a celý tábor jsme zakončili pořádnou diskotékou. Těšíme se zase za rok na táboře!

 

Autor: Veronika Rysová

Související články