Pub quiz Jak na odpovědné cestování?

Publikováno: 1. 11. 2017 Doba čtení: 1 minuta
Pub quiz Jak na odpovědné cestování?
© Foto: Varianty

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni, o.p.s. ve spolupráci s INEX - sdružení dobrovolných aktivit vás zvou na pub quiz Jak na odpovědné cestování?.

Máte rádi cestování? Pešky? Autem? Vlakem či letadlem? Cestování do různých koutů světa se stalo pro mnohé z nás úplnou samozřejmostí. Kolik z nás si však před cestováním položí otázku, jak naše návštěva ovlivní životy místních obyvatel? Přispěje ke zvýšení jejich životní úrovně? Jaký dopad bude mít naše cestování na životní prostředí?

Přijďte nažhavit své hlavy nad tématem udržitelného cestování na pub quiz! Nenechte si ujít možnost setkat se s několika hosty, kteří se podělí o své zkušenosti ze zahraničí a zodpoví zvídavé dotazy. Přijďte se pobavit nad sklenkou vína či jinou pochutinou.

Od 18.00 se koná pub quiz. Od 20:30 bude program pokračovat promítáním dokumentárního filmu Gringo Trails o problematice udržitelného turismu v různých koutech světa.

Maximální počet týmů: 7

Počet kol: 3

První tři místa budou oceněna.

Své týmy na pub quiz přihlašujte do 20. 11. zde: http://bit.ly/2iR6iVN

Hosté:

Šárka Princová Maroušková - absolventka programu GLEN, díky němuž pracovala tři měsíce jako učitelka na komunitní škole v jihovýchodní části Barmy.

Ivo Dokoupil - dlouholetý koordinátor projektu rozvoje šetrného cestovního ruchu v českých vesnicích Banátu, který zde realizoval Člověk v tísni

Michal Broža - ředitel Informačního centra OSN, v letech 2005 – 2006 působil jako civilní pracovník informačního servisu mírové operace OSN v Libérii, aktivně se zajímá o globální politiku a procesy udržitelného rozvoje

Pub quiz proběhne v rámci Týdne globálního vzdělávání.


Autor: Varianty

Související články