Získejte pro sebe Všechen čas na světě. Na novém webu Promítej i ty!

Publikováno: 21. 12. 2015 Doba čtení: 1 minuta
Získejte pro sebe Všechen čas na světě. Na novém webu Promítej i ty!
©

Připravili jsme si pro vás pěkný předvánoční dárek: již nyní jsme získali promítací práva na skvělý dokument Všechen čas na světě, který v březnu zařadíme do programu Jednoho světa 2016. Tematicky se film k Vánocům skvěle hodí – je o rodině, jejíž členové hledají cestu k sobě navzájem prostřednictvím odchodu z civilizace do daleké aljašské divočiny, kde neexistuje čas a věčně hořící termíny. Až do konce února si jej můžete zdarma stáhnout na webu Promítej i ty! – mimochodem úplně novém, jednodušším, přehlednějším a intuitivnějším.

Poetický, humorný a především inspirující dokument Všechen čas na světě režisérky Suzanne Crocker je kronikou života rodiny, která se rozhodla opustit společnost založenou na kontrole času. Rodiče a tři malé děti za sebou nechají pohodlí domova, aby po devět měsíců žili v daleké divočině kanadského severu. Dlouhou severskou zimu tráví v malé chatě uprostřed lesů, kde není voda, elektřina, internet, nevede sem žádná silnice. A nejsou tu ani žádné hodiny.

Jděte si pro svůj film na

www.promitejity.cz

Film byl natáčen v oblasti Yukonu, bez tradičního zázemí filmového štábu. Vznikl tak hluboce osobní rodinný dokument na téma odstřižení se od světa plného technologií a stresu v zájmu opětného propojení s našimi blízkými v přirozeném prostředí. Přejeme vám, aby se vám totéž podařilo během vánočních svátků.

Autor: festival Jeden svět