Akreditované kurzy - dluhové poradenství - květen 2019

Publikováno: 8. 3. 2019 Doba čtení: 1 minuta
Akreditované kurzy - dluhové poradenství - květen 2019
© Foto: ČvT archiv

Nabízíme vzdělávací kurzy zaměřené na oblast dluhového poradenství, které jsou akreditované pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a vedoucí pracovníky sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Vzdělávání je zajištěno lektory z řad zkušených pracovníků společnosti Člověk v tísni a je realizováno interaktivní formou, kdy si účastníci na příkladech vyzkoušejí možná řešení modelových zakázek, seznámí se s příkladovými dokumenty a vzory. Každý kurz je možné absolvovat samostatně, případně v kombinaci s dalšími. Kurzy jsou koncipovány tak, aby absolvováním celého cyklu získal účastník ucelený vhled do dluhové problematiky a mohl efektivně pracovat s problematikou zadlužení a předlužení klientů.

Kurzy proběhnou v centru Prahy, v prostorech Langhans – centrum Člověka v tísni, o.p.s. (Vodičkova 707/37, Nové Město) vždy od 9.00 do 16.00 hod. v následujících termínech:

- Smluvní podmínky - 9. května 2019

- Vymáhání - 10. května 2019

- Exekuce - 13. května 2019

- Oddlužení - 14. května 2019

Cena: 1.000,- Kč/1 kurz

Platba kurzu probíhá na fakturu. Fakturační údaje zašlete na kontaktní email spolu s vyplněnou přihláškou.

Kapacita je omezená - max. 20 účastníků jednoho kurzu (přednost bude dána zájemcům, kteří dříve odešlou přihlášku).

Kurzy je možné absolvovat samostatně, ale vzhledem k tomu, že na sebe navazují, doporučujeme je pro maximální porozumění absolvovat všechny postupně (platí zejména pro první 3 kurzy).

Anotace kurzů - ZDE

Přihláška - ZDE

Kontakt pro upřesnění informací a přihlášení: nada.junkova@clovekvtisni.cz

Autor: Tereza Králová

Související články