Akreditované kurzy dluhového poradenství - Plzeň (květen 2019)

Publikováno: 30. 3. 2019 Doba čtení: 1 minuta
Akreditované kurzy dluhového poradenství - Plzeň (květen 2019)
© Pixabay.com

Nabízíme vzdělávací kurzy zaměřené na oblast dluhového poradenství, které jsou akreditované pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a vedoucí pracovníky sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Vzdělávání je zajištěno lektory z řad zkušených pracovníků společnosti Člověk v tísni a je realizováno interaktivní formou, kdy si účastníci na příkladech vyzkoušejí možná řešení modelových zakázek, seznámí se s příkladovými dokumenty a vzory. Každý kurz je možné absolvovat samostatně, případně v kombinaci s dalšími. Kurzy jsou koncipovány tak, aby absolvováním celého cyklu získal účastník ucelený vhled do dluhové problematiky a mohl efektivně pracovat s problematikou zadlužení a předlužení klientů.

Kurzy proběhnou v Informačním a vzdělávacím centru Plzeň, Sladkovského 520/30, 326 00 Plzeň a to vždy od 9.00 do 17.00 hod. v následujících termínech:

- Smluvní podmínky - 23. května 2019

- Vymáhání - 24. května 2019

- Exekuce - 27. května 2019

- Oddlužení - 28. května 2019

Cena: 1.000,- Kč/1 kurz

Platba kurzu probíhá na fakturu. Fakturační údaje jsou součástí přihlášky, kterou po vyplnění zašlete na kontaktní email.

Kapacita je omezená - max. 20 účastníků jednoho kurzu (přednost bude dána zájemcům, kteří dříve odešlou přihlášku).

Kurzy je možné absolvovat samostatně, ale vzhledem k tomu, že na sebe navazují, doporučujeme je pro maximální porozumění absolvovat všechny postupně (platí zejména pro první 3 kurzy).

Anotace kurzů - ZDE

Přihláška - ZDE

Kontakt pro upřesnění informací a přihlášení: nada.junkova@clovekvtisni.cz

Autor: Tereza Králová

Související články