Andělé strážní ožívají! Neckář, Kubišová nebo Rottrová nazpívali vánoční píseň na podporu Skutečného dárku

Andělé strážní ožívají! Neckář, Kubišová nebo Rottrová nazpívali vánoční píseň na podporu Skutečného dárku

Publikováno: 26. 11. 2021 Doba čtení: 2 minuty

Dlouholetí přátelé opět spolu! Václav Neckář, Marta Kubišová a Marie Rottrová se po letech setkali ve studiu. Společně s dalšími osobnostmi české hudební scény nazpívali nádhernou předvánoční píseň Andělé strážní o pomoci a solidaritě v těžkých dobách. Pustit si ji fanoušci mohou již na první adventní neděli! 

Zpěváci, herci a další výrazné osobnosti se spojili s Člověkem v tísni a podpořili jeho dobročinný eshop Skutečný dárek. V novém songu zazní hlasy dvanácti českých hudebních hvězd. Posluchači se mohou těšit na samá zvučná jména, v písni zazpívá Klára Vytisková, vítězka Superstar Tereza Mašková nebo Tomáš Klus s manželkou Tamarou. Úsměv na tváři svým zpěvem vykouzlí také Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol a Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem. Chybět u společného díla nebudou ani Jiří Macháček a Milan Cais. Vše bez nároku na honorář!

Melodii i text písně doprovází videoklip, ve kterém jsou zachyceny dojemné momenty z nahrávání. Je vidět, že mezi dvanáctkou umělců panovali dobré vztahy a atmosféra přátelství. Kompletní videoklip skladby, kterou zaranžoval a zprodukoval Václavův bratr Jan Neckář, jsme spustili na první adventní neděli 28. listopadu. Můžete si ji přehrát ve videu níže

Kupte Skutečné dárky i na poslední chvíli:

Text vánoční písně Václava Neckáře připomíná, že i v těžkých časech nad námi stojí andělé strážní a že naděje a víra jsou stále s námi. Tato slova jsou o to aktuálnější ve chvíli, kdy se Česko potýká s krizí a mnoho lidí se nachází na pokraji sil. Pandemie covid-19, tornádo na Moravě nebo ekonomické potíže trápí nemalou část veřejnosti. Tvůrci věří, že nová píseň pohladí na duši všechny, kteří si procházejí nelehkým obdobím.

SKLADBU SI PŘEHREJTE VE VIDEU NÍŽE

Píseň věnují všem dobrým lidem

Umělci chtějí vánoční dárek v podobě písně věnovat všem dobrým lidem, kteří v časech krize prokazují solidaritu a pomáhají druhým. Lékařům, zdravotníkům, učitelům, dobrovolníkům, kteří pomáhají dětem dohnat mezery v učivu, a všem, kteří pomáhají svým blízkým nebo sousedům. Ti všichni si mohou v neděli rozbalit píseň jako poděkování za obětavou pomoc potřebným.

Do pomoci se může zapojit každý, a to díky dobročinnému eshopu Člověka v tísni. Zájemci si mohou vybrat jeden z 30 vánočních dárků na www.skutecnydarek.cz, a pomoci tak lidem v nouzi. Darovat mohou například obživu, pitnou vodu, vzdělání nebo třeba první knížku pro ty, kteří si ji nemohou dovolit. Koupí dárku Andělé strážní, který odkazuje na novou píseň, mohou lidé pomoci dětem z chudších rodin zajistit vzdělání. Podpořit lze také ženy bojující za svá práva v zahraničí pomocí dárku Dívčí síla. Dárky lze nakoupit také ve všech prodejnách Albi. Více o fungování eshopu, letošních distribucích a novinkách čtěte na webu Člověka v tísni.

Autor: Člověk v tísni

Související články