Společnost Clifford Chance přispěla na chod Programů sociální integrace Člověka v tísni částkou téměř 191 000 Kč

Publikováno: 19. 7. 2021 Doba čtení: 1 minuta
Společnost Clifford Chance přispěla na chod Programů sociální integrace Člověka v tísni částkou téměř 191 000 Kč
© Barbor Janů

Společnost Clifford Chance přispěla na chod Programů sociální integrace Člověka v tísni částkou téměř 191 000 Kč. Vážíme si dlouhodobé spolupráce a podpory již od roku 2014. 

Clifford Chance je mezinárodní právnická firma s hlavním sídlem v Londýně. Kromě poskytování právních služeb svou činností také podporuje společensky odpovědné organizace. V rámci rozhodování o udělení finančního příspěvku hraje pro Clifford Chance důležitou roli sledování a naplňování Cílů udržitelného rozvoje OSN. Jsme velmi rádi, že nás Clifford Chance považuje za důvěryhodnou a stabilní organizaci. Na programy podporující děti a rodiny ze sociálně znevýhodněného prostředí nám společnost přispívá pravidelně od roku 2014.

I v letošním roce, přes veškeré komplikace způsobené pandemií covid-19, jsme od Clifford Chance obdrželi finanční dar ve výši necelých 191 000 Kč. Tato částka nám umožní pokrýt například náklady na koordinaci dobrovolníků a stejně, jako v předešlých letech, také akce pro dobrovolníky z individuálních či skupinových doučování, mentoringového programu a volnočasového klubu. Jedná se o různá teambuldingová setkání, školení a především večírek pro dobrovolníky na konci školního roku.

Václav Kučera, ředitel pražské pobočky Programů sociální integrace, k tomu uvádí: „Tyto finance nám mj. umožňují proplácet výdaje, které nelze hradit z konkrétních projektů. Spolupráce s Clifford Chance si velmi vážíme a doufáme v její pokračování i do budoucna.“

Podpořte nás prosím
Chci vstoupit do Klubu přátel


Autor: Barbora Kardová, Koordinátorka dobrovolnictví, Individuální doučování

Související články