Člověk v tísni o.p.s. pobočka Sokolov rozšiřuje v Chodově své služby

Publikováno: 12. 5. 2014 Doba čtení: 1 minuta
Člověk v tísni o.p.s. pobočka Sokolov rozšiřuje v Chodově své služby
© Foto:

Od dubna 2014 v Chodově sokolovská pobočka Člověk v tísni, o. p. s, rozšířila své služby. Své služby nabízí kromě Chodova i v Novém Sedle, Vřesové a Vintířově.

Terénní programy – nabízejí pomoc a podporu jednotlivcům žijícím v sociálním vyloučení prostřednictvím poskytování základního sociálního poradenství, doprovodu a asistence při jednání na úřadech, pomoci s listinami (sepisování žádostí, atp.), pomoci při vyřizování potřebných dokladů nebo pomoci při zlepšování bytových podmínek.

Terénní pracovník: Richard Kubíček,
tel.: 778 473 398

Konzultační hodiny: středa  12:00 - 15:00

SLUŽBA TERÉNNÍ PROGRAMY JE FINANCOVÁNA Z INDIVIDUÁLNÍHO  PROJEKTU  KARLOVARSKÉHO KRAJE -  "PODPORA SOCIÁLNÍHO ZAČLEŇOVÁNÍ PŘÍSLUŠNÍKŮ SOCIÁLNĚ VYLOUČENÝCH LOKALIT V KARLOVARSKÉM KRAJI."

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi – nabízejí navíc podporu a pomoc při vytváření podmínek pro pravidelnou školní docházku dětí do školy a školní přípravu, pomoc při zajišťování vhodných aktivit pro děti v jejich volném čase nebo nácvik praktických dovedností ve vtahu k dítěti.

Terénní pracovnice: Michaela Ferencová, tel.: 602 297 359
                           Erika Drahovzalová, tel.:  777 782 080

Konzultační hodiny: pondělí 12:00 - 15:00

SOCIÁLNĚAKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI JSOU FINANCOVÁNY Z INDIVIDUÁLNÍHO  PROJEKTU  KARLOVARSKÉHO KRAJE - "PODPORA SOCIÁLNÍHO ZAČLEŇOVÁNÍ PŘÍSLUŠNÍKŮ SOCIÁLNĚ VYLOUČENÝCH LOKALIT V KARLOVARSKÉM KRAJI II.“

  

 

 

Autor: Markéta Kavalíková, koordinátorka služeb