Další kancelář karlovarské pobočky je v Kraslicích

Publikováno: 18. 5. 2016 Doba čtení: 2 minuty
Další kancelář karlovarské pobočky je v Kraslicích
© ČvT archiv

Od roku 2014 našla pobočka Karlovy Vary zázemí pro jedno z dalších kontaktních míst v prostorách, které se nachází naproti autobusovému nádraží v Kraslicích, v ulici Havlíčkova 61/1.

V současné době zde pracují tito pracovníci:

 

Tereza Flaková poskytuje Odborné sociální poradenství. Odborné sociální poradenství je zaměřené především na dluhovou problematiku. Na Terezu se ale můžete obracet i s jinými problémy, se kterými Vám ráda pomůže.

Tereza je tu také proto, aby Vám pomohla prostřednictvím Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v případě, že jste rodina, která se dostala do obtížné životní situace. Některé rodiny se mohou potýkat s problémy, se kterými si neví rady a mohou mít negativní vliv na bezpečný a zdravý vývoj dětí. S klienty nejčastěji řeší pomoc při neúspěchu dětí ve škole, zajištění dalšího vzdělávání, vytváření podmínek pro školní přípravu nebo při zajišťování vhodných aktivit pro děti v jejich volném čase.

Tereza je Vám k dispozici vždy v pondělí od 12:00 do 13:30 hod. Na schůzce nebo případném jiném termínu se můžete domluvit na tel. 739 320 309, nebo e-mailem tereza.flakova@clovekvtisni.cz.

 

Jarmila Fialová působí jako terénní pracovnice v lokalitách Kraslice, Rotava a Oloví, kam dochází zpravidla ve středu a čtvrtek za klienty přímo do jejich domácnosti. V rámci poskytované sociální služby Terénní programy se zaměřuje především na jednotlivce, kterým nabízí základní sociální poradenství, doprovod a asistenci při jednání na úřadech, pomoc s listinami (sepisování žádostí, atd.) pomoc při vyřizování potřebných dokladů, pomoc při zlepšování bytových podmínek, asistenci při vyřizování dávek sociálního zabezpečení, zprostředkování kontaktů s dalšími institucemi a organizacemi.

Jarmilu můžete kontaktovat v pracovní dny od 8:30 do 17:00 hodin na tel. 777 782 075, kdy si domluvíme osobní konzultaci u Vás doma nebo v kanceláři v Kraslicích, Havlíčkova 61.

 

Štefan Gabčo a Honza Jiroušek pracují v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež 15 – 26 let. Pokud za námi přijdete do klubu, najdete tu pomoc, podporu, informace i bezpečné místo. Můžeme nabídnout zajištění exkurzí do škol, nebo k potenciálním zaměstnavatelům, pomoc při sepisování životopisu či motivačního dopisu, pomoc při hledání zaměstnání nebo školy, sociální poradenství, zážitkové aktivity nebo pravidelná hudební odpoledne s hrou na mnoho hudebních nástrojů. Najdete nás tu každý den od pondělí do pátku od 10:00 – 17:00 hod. Na Facebooku nás najdeš jako Klub AKTIV. Štefana zastihnete na tel. 777499646 a Honzu na tel. 775466035.

 

Všechny výše uvedené sociální služby jsou hrazeny z prostředků Karlovarského kraje.

Autor: Jan Jiroušek, Štefan Gabčo, aktivizační pracovníci

Související články