Děti ze Smíchova vystoupily na vánoční besídce

Publikováno: 17. 12. 2012 Doba čtení: 1 minuta
Děti ze Smíchova vystoupily na vánoční besídce
©

V pondělí 17. 12. proběhla tradiční vánoční besídka pro rodiny z pobočky Smíchov v prostorách komunitního centra Prádelna. Pro rodiče a přátele si připravily vystoupení nejmladší děti z předškolního klubu Slavná školka a starší návštěvníci klubu Objevitel.

 

Mladší děti předvedly pohybovou básničku „Sněží" a zazpívaly vánoční písničky za bujarého doprovodu Orffových nástrojů. Program zpestřila malá Kačenka a Láďa s vlastní hrou „Mrtvola", která měla lehce morbidní nádech, ale naštěstí dobrý konec.Poté mohly na scénu nastoupit děti z Objevitele, které vystupovaly s dramatizací pohádky Sněhurka. Vystoupení nescházela barvitá výprava zahrnující kulisy, kostýmy i hudbu. Děti předvedly epický příběh s obdivuhodným nasazením a drobná zaváhání nad scénářem spolehlivě překlenul odzbrojující smích.

Po vystoupení sklidily děti zasloužený potlesk a nadílku vánočních dárků. Maminky ještě čekal vědomostní kvíz a tři z nich s největším počtem správných odpovědí vyhrály krásné vánoční dárky. Besídku završilo příjemné posezení nad občerstvením a domů všichni odcházeli příjemně naladěni.

Autor: ČvT