"Dražba" obrazů

Publikováno: 2. 12. 2016 Doba čtení: 3 minuty
© ČvT archiv

Na našem podzimním pracovním setkání – chcete-li teambuildingu – jsme namalovali pět obrazů, které Vám nyní nabízíme výměnou za Vaši podporu v rámci sbírky Skutečný dárek. Zapojte se a dárky na letošní Vánoce můžete mít vyřešeny!

Jak to funguje a jak se můžete zapojit?

Nejde o dražbu v pravém slova smyslu. Obrazy totiž vyměníme za potvrzení o koupi dárkových certifikátů sbírky Skutečný dárek. Jeden z obrazů je k mání v rámci soutěže na internetu a zbylé čtyři na setkání tři dny před Štědrým dnem.

Poukazy nekupujete předem (v průběhu "dražby"), ale až poté, co bude uzavřena výherní cena a tedy budete vědět, zda jste se stali výherci, nebo ne.

Budeme rádi za Vaši podporu "dražby" na Facebooku!

 

Výsledky el. "dražby" obrazu ČvTron můžete sledovat zde

Nabízená cena:        1.500 Kč        dražitel - přezdívka: Stříbro

 

Do středy 14. 12., přesně do 14.12 hod. můžete soutěžit o obraz ČvTron – fotografie a specifikace obrazu níže. Do soutěže se zapojíte tak, že na mailovou adresu darek.plzen@clovekvtisni.cz odešlete mail s následujícími údaji:
- jméno a příjmení
- jméno, přezdívka, pod kterou se Vaše nabídka objeví na webu (a Vy budete vědět, že jde o Vaši nabídku)
- finanční částku, na kterou přihazujete
- Vaše tel. číslo pro kontakt v případě Vašeho vítězství / případné ověření nabídky

Po uzavření soutěže budeme výherce kontaktovat. Výherce poté nakoupí na www.skutecnydarek.cz certifikáty v částce rovnající se vydražené částce. Administrátoři sbírky následně vystaví potvrzení a oproti tomu obraz předáme / pošleme poštou. Do Vánoc je obraz u výherce!

pozn. korunové finanční „příhozy“ nebudou brány v potaz – prosíme, pamatujte, že by konečná částka měla být rovna hodnotě certifikátu, případně součtu hodnot certifikátů (ty najdete v sekci dárky na webu www.skutecnydarek.cz).


Zbylé čtyři obrazy budou „draženy“ podobným principem živě - dne 21. prosince od 20.00 hod. v plzeňské kavárně Inkognito (Husova ul.) - za vysoutěženou částku si výherce koupí certifikáty, které budeme mít na místě a rovnou si obraz odnese domů!


Jak obrazy vznikaly?

V rámci našeho pracovního výjezdního setkání jsme se v pěti skupinách zamýšleli nad naší pobočkou. Jaká je její funkce, jak jí vnímá okolí, jaká jsou vůči ní očekávání, jak se vnímáme sami – jaká jsme entita? Abychom si vše ulehčili a mohli následně představit kolegům, vznikly první skici naší entity. Tyto skici byly podkladem pro večerní malbu výsledných obrazů.

Všechny obrazy jsou malovány akrylovými barvami na plátně (natažené na rámu). Níže fotografie obrazů s upřesnění rozměrů.

ČvTron (draženo elektronickou cestou) – 40 x 40 cm

Světlo, tma – 60 x 30 cm                                         Hippie chobotnice – 60 x 30 cm


Anděl – 50 x 50 cm                                                Entita V – 40 x 40 cm


Autor: ČvT,

Související články