Lunapark

Publikováno: 19. 9. 2013 Doba čtení: 1 minuta
Lunapark
©

Uplynulý školní rok se děti, které pravidelně docházely do volnočasového a vzdělávacího klubu Ježek v kleci, účastnily soutěže ve sbírání bodů za různé aktivity a úspěchy. Hodnotili jsme zejména extra vynikající sportovní výkony, úspěchy ve vědomostních soutěžích, učení se novým dovednostem, ale také jsme si všímaly toho, jak se děti k sobě chovají a pomáhají si navzájem.

 

Nebylo to ale tak jednoduché, ježky, kteří úspěšně přibývali, bylo možné jednoduše i odlepovat. A to když nastala nějaká vážná situace, hádka a podobně. Vítěze jsme nakonec vybrali čtyři. Na jejich přání jsme vyrazili v úterý 10. září do místního Lunaparku. Sportovními, soutěžními i vědomostními hrami jsme strávili celé tři hodiny a parádně si odpoledne užili. Součástí parku jsou i logické, paměťové a vizuální hádanky a rébusy, které si děti mohly vyzkoušet. Největší atrakcí však pro nás byla elektrická autíčka, která jsme proháněli po dráze křížem krážem a i když to byl nadlidský výkon - autíčka si dělala, co chtěla - nakonec jsme je zkrotili. Věříme, že tato či podobné „výhry“ budou pro naše účastníky klubu zajímavou motivací i pro letošní školní rok a zažijeme společně spoustu zajímavých a zábavných odpoledních pondělků.

 

 

 

Komplexní programy podpory vzdělávání dětí ze sociokulturně znevýhodňujícího prostředí v Libereckém kraji.  „Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.“

 

 

Autor: Simona Benešová, Jobklub Ježek v kleci