Vyšla nová sada filmů k promítání zdarma. Promítej i ty!

Publikováno: 21. 11. 2017 Doba čtení: 1 minuta
Vyšla nová sada filmů k promítání zdarma. Promítej i ty!
© Promítej i Ty

Podzim je v plném proudu a i když je venku čím dál větší tma a sychravo, dělá nám radost, že vaše řady se rozrůstají a promítání je čím dál více. Ani my se nenecháme zahanbit, a proto jsme si pro Vás připravili novou listopadovou sadu tří filmů na téma „Svoboda či nesvoboda“, od 17. listopadu si je můžete stáhnout na našem webu.

Epidemie svobody

Proč je v Česku očkování povinné, když ve většině zemí západní Evropy mají rodiče právo a svobodu vlastní volby? Mají vůbec rodiče o očkování dostatek informací? V dokumentu Epidemie svobody se Mladí manželé Reichovi vydávají hledat informace a v diskusích s pediatry, s ministerstvem zdravotnictví, s kamarády i sami mezi sebou zjišťují, že vytvořit si na celý problém jasný názor není zdaleka tak jednoduché.

Zemřít pro design

Jaký dopad má na naše životy všudy přítomná elektronika a chemikálie, které jsou při její výrobě potřeba? Za jakých podmínek byl vyroben váš mobilní telefon, notebook nebo i mikrovlnka? Výrobci to vědí a tutlají informace už více než 30 let. Snímek Zemřít pro design metodicky rozkrývá problém globálních rozměrů.

Kdo mě teď bude mít rád

Saar je ze sedmi dětí, s rodinou se ovšem vidí zřídka. Někteří sourozenci mu zazlívají, že odešel z Izraele do Londýna, někteří mají problém s jeho sexuální orientací a jiní se bojí, že by se od něj jejich děti mohly nakazit virem HIV. Ve filmu Kdo mě teď bude mít rád se dozvíte, jak se Saar se zapeklitou situací vypořádá, a jestli ho rodina příjme zpět.

Tak neváhejte, stahujte a sledujtePROMÍTEJTE jako vždy ZDARMA

Autor: Promítej i Ty!

Související články